تهران نیمی از روغن نباتی کشور را تولید می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: استان تهران ۴۵ تا ۵۰ درصد روغن نباتی کشور را تامین می کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی عسگری عصر امروز در حاشیه بازدید از مجتمع روغن نباتی مارگارین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازدید از مراکز تولیدی آن هم با توجه به مشکلات متنوعی که این واحدها با آنها مواجهند، در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به حل بخشی از مسائل کارخانه روغن مارگارین، گفت: با حل مشکلات تامین ارز و روغن خام، اکنون این واحد تولیدی در حال اجرای طرح توسعه و افزایش تولید است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران خاطرنشان کرد: بازدید میدانی از مراکز تولیدی موجب سرعت بخشیدن به روند اجرای کارها و کوتاهتر شدن بازه زمانی حل و فصل موانع پیش روی فعالان عرصه تولید می شود.
عسگری بیان کرد: با توجه به نقش برخی اقلام مانند روغن نباتی در سبد خرید خانوار، بازدید میدانی از کارخانجات تولید روغن و روغن کشی ها را در دستور کار داریم.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه سهم بالای کارخانجات تولید روغن در سبد خانوار تعیین کننده است، از این رو از چند منظر بازدیدها
با هدف توجه بیشتر به نیازها و مطالبات این کارخانجات صورت می گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران افزود: با توجه به اینکه ۴۵ تا ۵۰ درصد روغن کشور در تهران تولید می شود، رفع گرفتاری ها و موانع پیش روی کارخانجات روغن، در سطح کشور تاثیرگذاری خواهد داشت.
عسگری گفت: بسیاری از کارخانجات امروزه با حل مشکلات ارزی، تامین مواد اولیه و نقدینگی، اینک در حال اجرای طرح توسعه و حرکت در مسیر تقویت تولید و اشتغال هستند.
وی حضور مسوولان و دولتمردان در کارخانجات را عامل دلگرمی فعالان عرصه‌های تولیدی و صنعتی دانست که زمینه پیگیری و سرعت عمل در حل مشکلات آنان را فراهم می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران تاکید کرد: امروزه بسیاری از واحدهای تولیدی می توانند با اجرای طرح توسعه محصولات جدید و متنوع تری را در بسته تولیدی خود داشته باشند.
عسگری خاطرنشان کرد: ارتقاء بهره وری، استفاده از تکنولوژی روز، اشتغالزایی و ایجاد انگیزه مضاعف در فعالان و صاحبان واحدهای تولیدی در دستور کار است.
انتهای پیام/*

کد خبر 696877

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =