پلمپ یک واحد نانوایی متخلف در ورامین

یک واحد نانوایی متخلف دراجرای گشت مشترک بازرسی و نظارت در ورامین پلمپ شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از اجرای گشت مشترک بازرسی و نظارت ویژه بر واحدهای نانوایی با حضور اعضاء کارگروه آردو نان در سطح شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسن میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت : طرح نظارت بر واحدهای نانوایی ورامین به منظور بررسی وضعیت قیمت و وزن چانه انواع نان ، نحوه میزان مصرف و عرضه آرد خبازی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی با حضور اعضاء کارگروه آرد و نان از ۸ واحد نانوایی صورت پذیرفت.
وی در ادامه افزود : در این بازرسی ها ۴ واحد صنفی نانوایی با عنوان تخلف کم فروشی ، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی متخلف شناخته شدند که مراتب پس از تشکیل پرونده هایی جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی گردیدند.
میرزایی بیان کرد : در این بازرسی ها یک واحد صنفی نانوایی به دلیل عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی پلمپ گردید و یک واحد دیگر نیز ضمن تشکیل پرونده و باتوجه به تکرار تخلف آرد واحد کسر سهمیه شد .
در پایان از همشهریان محترم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه تخلف گرانفروشی ، کم فروشی ، عدم رعایت اصول بهداشتی وهر گونه توزیع و جابه جایی مشکوک در ساعات غیر معمول آرد خبازی توسط واحدهای نانوایی با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و مراتب را به این اداره منعکس کنند.

انتهای پیام/

کد خبر 696881

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =