۲۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۶

فرماندار شهرستان تاکستان گفت: نزدیک به 700 تن برنج از چهار ماه گذشته در میان شهروندان تاکستان و بخش‌های تابعه در قالب تنظیم بازار توزیع شده است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري علی اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تاکستان اظهار داشت: از چهار ماه گذشته تاکنون قریب به 700 تن برنج در ارقام مختلف بین شهروندان تاکستانی و شهر‌های تابعه توزیع شده است.

وی افزود: با توجه به نزدیکی ایام سال جدید و آغاز مسافرت‌ها و دید‌ و بازدید‌های نوروزی تمهیدات ویژه‌ای مانند سال‌های گذشته در تاکستان تدارک دیده شده است.

فرماندار تاکستان تأمین مایحتاج و معیشت مردمی در روز‌های منتهی به پایان سال را ضروری برشمرد و افزود: علی‌رغم اینکه تاکنون جلسات متعدد تنظیم بازار و نظارت بر قیمت‌ها در این شهرستان تشکیل شد و به منظور تأمین مایحتاج مردمی اقدام به برگزاری نمایشگاه بهاره در  تاکستان شده است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه بهاره امسال تاکستان بالغ بر 100 غرفه اعم از بازاریان و برخی واحد‌های تولیدی حضور دارند.

فرماندار تاکستان افزود: 60 درصد واحد‌های مستقر در نمایشگاه بهاره این شهر بومی و 40درصد مابقی نیز غیر تاکستانی هستند که استقبال بسیار خوبی نیز تاکنون از این نمایشگاه شده است.

اکبریان ادامه داد: در نمایشگاه بهاره تاکستان علاوه بر فروش پوشاک، البسه و نیاز‌های مردم همچنین مواد غذایی شامل گوشت، مرغ، برنج و آجیل نیز توزیع می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =