سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۳۰ آبان ماه

در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۶۹ واحدی بر روی پله یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحدی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاخص کل بورس تهران، امروز یکشنبه (۳۰ آبان ماه) در ابتدای معاملات با رشد ۲۶۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحدی قرار گرفت.

در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه شاخص کل بورس با رشد ۶۹ واحدی بر روی پله یک میلیون و ۳۸۳ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۵۸ واحدی بر روی پله ۳۸۳ هزار و ۵۸۵ واحد قرار گرفت. سه نماد شفن، فولاد و خبهمن بیشترین تاثیر را بر شاخص کل تا به این لحظه گذاشته اند.

در ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه شاخص کل بورس با اُفت هزار و ۷۳۳ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۸۱ هزار و ۷۵۷ واحد قرار گرفت.

شاخص کل هم وزن نیز با اُفت ۶۴۷ واحد بر روی پله ۳۸۲ هزار و ۸۷۹ واحدی قرار گرفت. شاخص کل فرابورس نیز با اُفت ۵۴ واحدی بر روی پله ۱۹ هزار و ۹۸۷ واحد قرار گرفت.

سه نماد کگهر، زاگرس و آریا بیشترین تاثیر را بر شاخص کل فرابورس در این دقایق بازار گذاشته اند. نماد مدیریت، فجهان و گدنا پرتراکنش‌ترین نماد در این دقایق بازار فرابورس هستند.

در ساعت ۱۲ شاخص کل بورس با رشد هزار و ۸۷۳ واحد بر روی پله یک میلیون و ۳۸۵ هزار و ۳۶۵ واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با اُفت ۳۸۷ واحد بر روی پله ۳۸۳ هزار و ۱۴۷ واحد قرار گرفت. سه نماد فولاد، تاپیکو و شستا بیشترین تاثیر را بر شاخص کل بورس در این دقایق داشته اند.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۱۹ واحدی بر روی پله ۲۰ هزار و ۷ واحد قرار گرفت. سه نماد کگهر، آریا و زاگرس بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشته اند.

در حال تکمیل...

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 701847

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =