سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲ آذر ماه

در ساعت ۹:۵۰ دقیقه شاخص کل بورس با افت ۲ هزار و ۴۳۸ هزار واحد بر روی پله یک میلیون و ۴۰۴ هزار واحدی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاخص کل بورس تهران، امروز سه شنبه (دوم آذرماه) در ابتدای معاملات با رشد یک هزار و ۵۹۱ واحد در ارتفاع یک میلیون و ۴۰۸ هزار واحدی قرار گرفت.

در ساعت ۹:۵۰ دقیقه شاخص کل بورس با اُفت ۲ هزار و ۴۳۸ هزار واحدی بر روی پله یک میلیون و ۴۰۴ هزار واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با اُفت ۶۸۶ واحد بر روی پله ۳۸۶ هزار و ۲۴۶ واحد قرار گرفت. سه نماد شستا، فولاد و شبندر بیشترین تاثیر را بر شاخص کل بورس در این دقایق بازار داشته اند.

نماد شستا نیز پرتراکنش‌ترین نماد در بورس است.

شاخص کل فرابورس نیز با رشد ۴ واحد بر روی پله ۲۰ هزار و ۱۹۲ واحد قرار گرفت. سه نماد شگویا، سمگا و فرابورس تاکنون بیشترین تاثیر را بر شاخص کل فرابورس داشته اند. فجهان نیز پرتراکنش‌ترین نماد فرابورس در این دقایق است.

در ساعت ۱۰:۳۰ شاخص کل با اُفت ۲ هزار و ۳۴۷ واحد بر روی پله یک میلیون و ۴۰۴ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با اُفت هزار و ۷۲ واحد بر روی پله ۳۸۵ هزار و ۸۶۰ واحد قرار گرفت.

نماد شستا پرتراکنش‌ترین نماد در این دقایق در بورس است. سه نماد شستا، فولاد و پارس بیشترین تاثیر را در این لحظات بر شاخص کل بورس گذاشته اند.

شاخص کل فرابورس نیز با اُفت ۲ واحدی بر روی ارتفاع ۲۰ هزار و ۱۸۵ واحدی قرار گرفت. سه نماد شگویا، سمگا و فرابورس نیز بیشتر تاثیر را بر شاخص کل فرابورس گذاشته اند. تا به این لحظه ۴۲ نماد در صف خرید و ۶۶ نماد در صف فروش قرار دارند.

در ساعت ۱۲:۱۰ شاخص کل بورس با اُفت دو و بیست و دو واحد بر روی پله یک میلیون و ۴۰۵ هزار و ۱۱۰ واحد قرار گرفت. شاخص کل فرابورس نیز با اُفت هزار و ۶۸۰ واحد بر روی پله ۳۸۵ هزار و ۲۵۲ واحد قرار گرفت. شاخص کل فرابورس نیز با اُفت ۲۲ واحد بر روی پله ۲۰ هزار و ۱۶۵ واحدی قرار گرفت.

سه نماد شگویا، سمگا و فرابورس بیشترین تاثیر را بر شاخص کل فرابورس داشته اند. نماد فجهان نیز پرتراکنش‌ترین نماد در فرابورس در این دقایق است. در این دقایق ۵۸ نماد در صف خرید و ۸۷ نماد در صف فروش هستند.

در پایان معاملات شاخص کل بورس با اُفت ۲ هزار و ۵۲۱ واحد، نسبت به آخرین روز کاری در تراز یک میلیون و ۴۰۴ هزار و ۶۱۱ واحدی متوقف شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

کد خبر 702306

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =