ابرتحول قرن با پرچمداری ملت ایران محقق می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ابرتحول قرن در دنیا با نقش آفرینی و پرچمداری ملت ایران محقق خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در آیین افتتاح مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با تبریک فرا رسیدن سالروز صدور فرمان تاریخی بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل شجره طیبه بسیج، اظهار کرد: پیشقراولان فضای مجازی با درخشش در این عرصه یکی از جلوه‌های قدرت و توانایی ملت ایران را به منصه ظهور می‌رسانند.

وی گفت: اندیشمندان مسلمان اعتقاد دارند تجربه گذشته نشان می‌دهد، یک ابرتحول در قرن حاضر پیش روی ما قرار دارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: در گذشته تغییرات بزرگی در جهان رخ داد و در قرن بیستم پیروزی انقلاب اسلامی ابرحادثه‌ای بود که حادثه‌های بزرگ را با خود رقم زد.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه این ابرتحول از مسیر اعتلای انقلاب با پیش‌قراولی ملت ایران محقق می شود، خاطرنشان کرد: اسلام سنگرهای کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح می‌کند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم دولت سازی، خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن نوین اسلامی را هدف‌گذاری و پیش روی ملت ایران تبیین کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: یکی از مولفه‌های مهم در این پیروزی بزرگ و سرنوشت‌ساز تکیه بر فناوری ارتباطات، فضای مجازی و دیجیتال است.

سردار سلیمانی تاکید کرد: بیانیه گام دوم با تکیه بر تجربیات ملت ایران و استفاده از ظرفیت‌های فرزانگان میهن اسلامی با محوریت جوانان، روحیه جهادی و جهش مسیر پیشرفت را طی می‌کند.

وی تصریح کرد: برگزاری رویدادهایی مانند رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج عرصه‌ای برای شکوفایی خلاقیت‌ها و ابتکارات در حوزه فضای مجازی با تسهیل‌گری بسیج است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز اگر شبکه مردمی انقلاب اسلامی در فضای مجازی ایجاد شده، یعنی آن که ملت بزرگ ایران فناوران این عرصه را به میدان فرستاده است.

سردار سلیمانی بیان کرد: اندیشمندان غرب مرتبا بیان می‌کنند که لیبرالیسم از لحاظ کارکرد و گفتمان به آخر رسیده و علم آن فرو افتاده است.

وی عنوان کرد: وضع صهیونیست با تمام زر و زور و تزویر دشوار و آینده از آن اسلام است، قطعا این پیروزی و ابرتحول با پرچمداری ملت ایران پیش‌رو است.

انتهای پیام/*

کد خبر 702362

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =