مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد

سیدمجتبی هاشمیدر حکمی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به سمت مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ در حکمی از سوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش؛ سیدمجتبی هاشمی به سمت مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران منصوب شد.
با گذشت چند ماه از دولت آیت الله رئیسی در راستای تحقق شعار ایران قوی شاهد انتصاب مدیران جوان، حزب اللهی و خوش نام هستیم و انتصاب جوانی شایسته به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از این نمونه است.
وی پس از انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر و مدیر کل قرآن، عترت و نماز جوزه ستادی، سومین انتصاب رسمی وزارت آموزش و پرورش در 100 روز نخست دولت مردمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رئیسی می باشد.
سید مجتبی هاشمی که از نیروهای جوان، کوشا، ارزشی، ولایی و مردمی است پس از پایان دوره سرپرستی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منصوب شد.
هاشمی از مدیران دلسوز، بومی و برآمده از بطن جامعه بزرگ فرهنگیان و درد آشنای دانش آموزان و معلمان است که از اقبال خوبی در بین فرهنگیان استان برخوردار است.
از سوابق مدیریتی ایشان می توان به معاون پرورشی و فرهنکی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مشاور اجرایی مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، کارشناس حقوقی اداره آموزش و پرورش رباط کریم، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش رباط کریم و سرپرست مدیریت آموزش و پرورش رباط کریم اشاره کرد.
انتهای پیام/
کد خبر 702384

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =