بسیج تا ریشه‌کن شدن کامل کرونا در کنار مردم خواهد ماند

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول‌الله (ص) گفت: از همان روزهای ابتدایی ویروس منحوس کرونا، بسیجیان همیشه در صحنه در کنار مردم بودند و به یاری خدا تا ریشه‌کن شدن کامل کرونا در کنار مردم خواهیم بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار سید علی بنایی فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول‌الله (ص) در مراسم صبحگاه مشترک که با حضور بسیجیان گردان‌های امام حسین (ع) و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، بسیج را میراث به جا مانده از امام خمینی (ره) دانست و گفت: پنجم آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی پیر و دلداده جماران مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است و باید این روز را به ملت ایران به ویژه بسیجیان سلحشور و همیشه در صحنه تبریک گفت.

وی افزود: امروز بسیج با معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های همه‌جانبه به عنوان سرمایه عظیم انقلاب اسلامی برای خنثی‌سازی در برابر توطئه‌های دشمنان تلاش می‌کند. بسیجی در همه‌جا با فرمان مقام معظم رهبری صف‌شکن است؛ در حوزه سازندگی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، حل مشکلات ناشی از بلایای طبیعی و ... در کنار مردم بوده و خواهد بود.

فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول‌الله (ص) تاکید کرد: امروز باید تفکر بسیجی بیشتر مورد تاکید همگان واقع شود. به گفته رهبر انقلاب روحیه ایثار و از خودگذشتگی از مهم‌ترین مولفه‌های بسیجیان است.

سردار بنایی تصریح کرد: از همان روزهای ابتدایی ویروس منحوس کرونا، بسیجیان همیشه در صحنه در کنار مردم بودند و به یاری خدا تا ریشه‌کن شدن کامل کرونا در کنار مردم خواهیم بود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

کد خبر 702554

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =