نهادینه‌سازی مرام بسیج رمز غلبه بر دشمن است

معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: نهادینه‌سازی مرام و تفکر بسیج و بسیجی رمز پیروزی و غلبه بر دشمنان و جلوگیری از تحقق اهداف آنان است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار محمدجعفر اسدی عصر امروز در حاشیه رزمایش اقتدار بسیجیان استان تهران در حرم امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی تفکر و مرام بسیجی در اقصی نقاط دنیا گسترش یافته و روز به روز در حال تکثیر است.

وی نهادینه‌سازی و گسترش تفکر بسیجی به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی را عامل اصلی دشمنی‌های دشمنان خواند و گفت: مرام بسیجی است همان نعمتی که معمار کبیر انقلاب برای کشورمان به ارمغان آورد و اکنون در چهله دوم عمر انقلاب نه تنها در ایران که در عراق، افغانستان، سوریه، یمن، لبنان و اقصی نقاط جهان بسط و گسترش یافته و در حال تکثیر است.

معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) خاطرنشان کرد: تعمیق تفکر، روحیه مرام بسیجی می‌تواند از پس شیطنت‌های آمریکا شیطان بزرگ در منطقه خاورمیانه و خارج از آن برآید و مانع تحقق اهداف شیطانی آن شود.

سردار اسدی پیروزی و غلبه بر دشمنان را در گرو هر چه بیشتر نهادینه‌سازی این فرهنگ خواند و تاکید کرد: ریشه اصلی مشکلات و اعمال فشارهای دشمن علیه ملت و کشور ایران نیز ناشی از ترویج فرهنگ بسیج و بسیجی در ایران است.

وی افزود: امام حسین (ع) به عنوان بزرگ بسیجی عالم با سر دادن شعار "هیهات من‌الذله" نشان دادند با تحمل فشارها و مشکلات می‌توان بر دشمن غلبه کرده و بر تهدیدات آن فائق آمد.

معاون بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) تصریح کرد: یقینا وعده امام خمینی (ره) تحقق یافته و این قرن، قرن اسلام است و اسلام ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت می‌نشاند.

انتهای پیام/*

کد خبر 702628

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =