کد خبر 702682
۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸
اوباش محله عبدل‌آباد تهران دستگیر شدند

ئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت:۶ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که در محله عبدل‌آباد اقدام به عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد می کردند، از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی دستگیر شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ پیام کاویانی اظهارداشت: در اوایل آبان ماه امسال گزارشی مبنی بر اینکه ۶ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار پایتخت با حضور در محله عبدل‌آباد اقدام به عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد کرده و بلافاصله از محل متواری شدند، از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس امنیت رسید.

وی گفت: در تحقیقات ماموران مشخص شد این افراد طی یک اختلاف مالی قدیمی با یکی از اهالی محل مرتکب این اعمال مجرمانه شده‌اند.

کاویانی افزود: پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه متهمان در حوالی اتوبان جلال آل احمد شناسایی و با اخذ دستور قضائی، صبح دوم آذر تیمی از ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به محل اعزام و در یک اقدام ضربتی هر ۶ متهم را دستگیر و به قرارگاه پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی اظهارداشت: متهمان که دارای سوابق متعددی از جمله نزاع و درگیری، عربده‌کشی و... بودند در مواجهه با ادله و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کردند و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

کد خبر 702682

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =