لزوم توجه به موضوعات فرهنگی در مجموعه شهری اسلامشهر

فرمانده سپاه اسلامشهر گفت:در بودجه بندی شهر باید موضوعات فرهنگی دیده شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج محسن حمیدی شهردار اسلامشهر و اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر با حضور در سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت سیدالشهدا علیه السلام اسلامشهر، با هادی فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا علیه السلام دیدار و گفتگو کردند.

هادی ایلکا فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا اسلامشهر در این دیدار ضمن قدردانی از کادر و مدیران بسیج شهرداری و خدمات متعددی که در شهر ارائه می‌شود، تاکید کرد: شورای اسلامی شهر، شورای کل شهر و ادارات است و بایستی به کاستیها و درخواست‌های مردم و مطالبات شهروندان از سایر ادارات نیز توجه و مطالبه کند.

وی با اشاره به اینکه در بودجه بندی شهر باید موضوعات فرهنگی دیده شود، گفت: با اهتمام در مباحث ایام الله و توجه به آن در هفته بسیج، توجه به ظرفیت فرهنگی حرکت عظیم راهیان نور و کلام رهبری در خصوص اثرگذاری این دستاورد انقلاب به برکت خون شهدا، این موضوعات فرهنگی باید در برنامه ریزی شهری مدنظر مدیران قرار گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا خاطرنشان کرد: در همین راستا در مجموعه سپاه ناحیه سیدالشهدا با استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بسیج، جهت کاهش دغدغه های مدیریت شهری و افزایش سرانه های ورزشی شهرستان، مجموعه ورزشی ۹دی راه اندازی و در اختیار شهروندان قرار داده است.

گفتنی است در پایان این دیدار از سوی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اسلامشهر با اهدای لوح تقدیر از زحمات سرهنگ ایلکا و جانشین وی تجلیل و قدردانی شد.

کد خبر 702716

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =