سطح خدمات رفاهی دانشجویان در دوران پسا کرونا افزایش می یابد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش سطح کیفی خدمات به دانشجویان و تلاش برای ارائه خدمات رفاهی در دوران پسا کرونا خبرداد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از زیرساخت‌های خدمات رفاهی (خوابگاه‌ها و آشپزخانه‌های دانشجویی) دانشگاه یاسوج بازدید کرد.

وی با بازدید از آشپزخانه صنعتی دانشگاه یاسوج که در دست احداث است تاکید کرد: این اقدام می‌تواند نقش مهمی در ارتقا کیفیت ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان ایفا کند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان به نقش حمایتیِ این صندوق در توسعه زیرساخت‌های خدمات رفاهی تاکید کرد و در نشستی صمیمانه با دانشجویان از نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده آنان در خصوص نحوه مدیریت خدمات رفاهی استقبال کردند.

وی همچنین آخرین وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه یاسوج قبل از بازگشایی در دوران پسا کرونا را بازدید و بررسی کرده و بازدید از آخرین وضعیت خوابگاه‌ها و آشپزخانه‌های دانشجویی دانشگاه‌های شیراز، صنعتی شیراز و هنر شیراز در دستور کار رئیس صندوق رفاه دانشجویان قرار گرفت.

گنجی در نشست مشترک با رؤسای دانشگاه‌های شیراز به اهتمامِ تمامی ارکان دانشگاه‌ها و صندوق رفاه دانشجویان در خصوص تلاش برای ارائه خدمات رفاهی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دوران پسا کرونا و افزایش سطح کیفی خدمات به دانشجویان تاکید ویژه کرد.

همچنین اولویت‌های اصلی مشکلات خدمات رفاهی دانشگاه‌های شیراز، صنعتی شیراز و هنر شیراز بررسی شد.

منبع: مهر
انتهای پیام/*
کد خبر 702794

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =