۲۰۰ میلیارد تومان در جاده‌های شهرستان ری هزینه شده‌است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ری گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون در قالب آسفالت ریزی، تعویض روکش آسفالت، لکه‌گیری، درزگیری و نیوجرسی گذاری در جاده‌های این شهرستان ۲۰۰ میلیارد تومان کار عمرانی انجام شده‌است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رضا حاجتی روز پنجشنبه، اظهار داشت: ۲۷ کیلومتر از جاده قدیم قم ـ تهران در محدوده های پلیس راه حسن آباد و گردنه نعلبندان روکش آسفالت شده و ۱۳ کیلومتر نیز آسفالت حفاظتی سطحی در آزاده راه تهران ـ قم مصرف شده است.

وی با بیان اینکه ۱۳ هزار متر مربع درزگیری و هفت هزار متر مربع لکه گیری در سطح جاده های شهرستان ری انجام شده افزود: بخش عمده این اقدامات عمرانی در آزاده راه تهران ـ قم، جاده قدیم تهران ـ قم، جاده ورامین ری و کمربندی دوم تهران انجام شده است.

حاجتی یادآور شد: ۲۵ کیلومتر از محور کمربندی دوم تهران در محدوده شهرستان ری نیوجرسی گذاری و ترمیم آسفالت شده است که موجب رضایتمندی نسبی رانندگان و شهروندان شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه ۶۲ کیلومتر از آزاد راه تهران ـ قم در محدوده شهرستان ری قرار دارد، خاطرنشان کرد: این محور که میانگین تردد در آن طی ۲۴ ساعت در حدود ۱۰۴ هزار خودرو و در زمان های پیک ۱۴۰ هزار خودرو است یکی از شاهراه های ارتباطی ۱۷ استان جنوی کشور با تهران است.

حاجتی اضافه کرد: کار نگهداری، روکش آسفالت و نصب علائم آزاده راه تهران ـ قم و جاده قدیم تهران ـ قم و جاده ری ـ ورامین با توجه به حجم ترافیک این محورهای کار بسیار سنگینی است که نیاز به بودجه و ماشین آلات بیشتری دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان ری دارای پنج راهدارخانه و انواع ماشین آلات سنگین است، یادآور شد: خوشبختانه کار روکش آسفات، لکه گیری، خط کشی، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی و سایر خدمات راهداری در جاده های مواصلاتی شهرستان ری به خوبی انجام شده است تا مسافران سفر خوبی در این ایام داشته باشند.

کد خبر 702838

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =