انهدام باند زورگیری که شب‌کار بودند +جزئیات

۲ زورگیر خشن که شب ها طعمه ها را شکار می کردند در تهران دستگیر شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ سارق حرفه ای زورگیر که با موتورسیکلت های سرقتی از شهروندان زورگیری می کردند، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی" بیان داشت: سی ام فروردین ماه سال جاری شهروندی با مراجعه به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام داشت، شب گذشته موتورسیکلت اش را از داخل پارکینگ منزل به سرقت برده اند.

وی عنوان کرد: با ارجاع پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت وسائط نقلیه به محل سرقت مراجعه و با بررسی و پایش صحنه جرم، سرنخ و ردپایی از سارقان را بدست می آورند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با تجمیع ادله و سرنخ های بدست آمده موفق می شوند هویت یکی از سارقان به نام احمد را شناسایی کرده که مراتب طی گزارشی به مرجع قضائی منعکس و با اخذ دستورات لازم، متهم دستگیر و در بازجویی به ارتکاب سرقت با همدستی افرادی بنام های ارسلان و اصغر اعتراف نمود.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با دستگیری احمد و اعتراف صریح وی به جرم سرقت و همچنین لو دادن هویت همدستان خود کارآگاهان در عملیاتی دیگر موفق به دستگیری ارسلان می شوند و ضمن اعتراف وی به مشارکت در سرقت موتورسیکلت، در بازرسی بدنی، یک دستگاه تلفن همراه مدل سامسونگ کشف که مشخص شد متهم دارای سابقه سرقت به عنف می باشد.

سرهنگ عزیزخانی افزود: بلافاصله شاکی مربوطه شناسایی، دعوت و در مواجهه حضوری با شناسایی صریح ارسلان به عنوان یکی از سارقان زورگیر، اظهار داشت؛ در اوایل شهریور ماه سال جاری در محدوده شهرری مورد زورگیری قرار گرفته و سارقان با استفاده از سلاح سرد و زخمی کردن وی، سه دستگاه گوشی تلفن همراهش را سرقت کرده اند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: مع الوصف با تحت نظر بودن متهمان، اقدامات تکمیلی و تحقیقات تخصصی برای شناسایی سایر مال باختگان و دستگیری سایر ایادی مجرمانه کماکان در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه می باشد.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 702898

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =