پشت پرده مرگ مرموز پرستار جوان در بیمارستان تهران +جزئیات

صبح امروز جنازه پرستار جوان در شرق تهران کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صبح امروز جمعه ۵ آذرماه، خبر کشف جسد مرد جوان جوانی از سوی ساکنان یک ساختمان واقع در شرق تهران به اداره پلیس گزارش شد. با اعلام این خبر تیمی از ماموران پلیس و امدادگران اورژانس در صحنه حادثه حاضر شدند.

ماموران پلیس به محض ورود به خانه با جسد مرد ۲۸ ساله ای مواجه شدند که سرنگی کنار او روی زمین افتاده بود. بررسی های امدادگران اورژانس نشان داد متوفی براثر ایست قلبی فوت کرده و چند ساعتی از مرگ او گذشته است.

ماموران پلیس پس از دریافت این اطلاعات اهالی ساختمان را هدف تحقیق قرار دادند. در تحقیقات مشخص شد همسایه ها در لحظه حادثه تردد مشکوکی به ساختمان مشاهده نکردند و صدای درگیری نشنیده اند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه برسی های پلیس نشان داد مرد ۲۸ ساله پرستار اورژانس یکی از بیمارستان های تهران بوده که امروز به کام مرگ فرو رفته و جسد وی توسط اهالی ساختمان کشف شده است.

پس از تحقیقات اولیه پلیس و امدادگران اورژانس تهران با دستور بازپرس پرونده جسد پرستار جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

بنابراین گزارش، با توجه به تشخیص ماموران اورژانس مبنی بر مرگ مرد جوان براثر ایست قلبی و کشف یک سرنگ کنار جسد و نشانه های تزریق، اولین فرضیه خودکشی مرد ۲۸ ساله را نشان می دهد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 703019

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =