اشتباهی علیه استقلال سوت زدم!

سرپرست تیم استقلال گفت: این داور یک سال پس از اشتباهی که در دیدار ما در آبادان داشت در برنامه اتفاق به بلایی که بر سر استقلال آورد اعتراف کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کمیته داوران فدراسیون فوتبال در حالی محمدرضا اکبریان را برای قضاوت دیدار تیم استقلال در آبادان انتخاب کرد که این داور در فصل هجدهم لیگ برتر گل سالم استقلالی‌ها را با سرمربیگری فرهاد مجیدی مردود اعلام کرد. در آستانه برگزاری هفتمین دیدار تیم استقلال در لیگ برتر و در حالیکه شاگردان فرهاد مجیدی باید دوشنبه ۸ آذر در آبادان به مصاف صنعت نفت بروند، خاطرات بازی لیگ برتر هجدهم برای بسیاری از مسئولان و طرفداران این تیم زنده شد.

بیژن طاهری سرپرست تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، در این باره صحبت کوتاهی انجام داد.

سالی که استقلال با صنعت نفت بازی داشت و اکبریان داور مسابقه بود شما هم عضو کادر فنی بودید؟

بله. بعد از جدایی وینفرد شفر، فرهاد مجیدی سرمربی شد و من هم آن سال همراه تیم در آبادان بودم.

کمی درباره آن بازی صحبت می‌کنید؟

اواخر بازی مهدی قایدی توپی را از نردیک خط عرضی به دهانه دروازه فرستاد و روح الله باقری آن را به گل تبدیل کرد ولی داور مسابقه که همین آقای اکبریان بود گل را نپذیرفت.

و جنجال شدیدی شد ... اینطور نیست؟

بله. فرهاد مجیدی و همه بچه‌های نیمکت به سمت نقطه کرنر رفتیم تا با کمک داور صحبت کنیم ولی آقای اکبریان آمد و قاطعانه اعلام کرد که نظرش با ما فرق دارد. او معتقد بود که توپ قایدی از بیرون به داخل آمده و به همین خاطر گل روح‌الله را مردود اعلام می‌کند. ما هرچه اصرار کردیم و گفتیم که از نیمکت کاملا مشخص بود که قایدی توپ را از داخل فرستاده ولی او قبول نکرد. به چند تن از بازیکنان تیم مثل پژمان منتظری هم کارت زرد نشان داد. شاید آن گل و سه امتیاز آن بازی تکلیف استقلال در پایان فصل را دست خوش تغییراتی می‌کرد.

ببینید| وجدان این داور او را وادار به اعتراف در برنامه رشیدپور کرد/ اشتباهی علیه استقلال سوت زدم!

تصویر لحظه اعتراف محمدرضا اکبریان در برنامه اتفاق در اردیبهشت سال 1399

ظاهراً این داور در نهایت به اشتباهش اعتراف کرد؟

بله. یادم هست یک سال بعد از آن بازی و در برنامه تلویزیونی اتفاق که آقای رضا رشیدپور مجری اش بود جلوی دوربین رفت و صراحتاً اعلام کرد که در آن دیدار اشتباه کرده و باید گل استقلال را می‌پذیرفته. فکر می‌کنم وجدان آقای اکبریان او را وادار کرد در برنامه رضا رشیدپور این حرف را بزند که البته خیلی دیر بود و دیگر به درد نمی‌خورد.

حالا حضور این داور در بازی آبادان دغدغه ای برای شما و کادر فنی ایجاد نمی‌کند؟

به هر حال این تصمیمی است که کمیته داوران گرفته و قطعا ما نمی‌توانیم دخالتی در آن داشته باشیم. لااقل امیدوارم این داور در این بازی در آبادان یک قضاوت عادلانه داشته باشد.

انتهای پیام/
کد خبر 703313

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =