کد خبر 703407
۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
لزوم استفاده از کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

کفپوش‌های اپوکسی برای مجتمع تجاری انتخاب خوبی هستند که دوام و اطمینان بالا با نگهداری آسان از مزایا می‌باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کفپوش‌های اپوکسی برای مجتمع تجاری انتخاب خوبی هستند که دوام و اطمینان بالا با نگهداری آسان از مزایا می‌باشد. اپوکسی ماده‌ای است که آب بندی شده یا پوشش نهایی کفهای بتونی به کار می‌رود و از آن در راهروها، سقف‌ها یا دیوارها نیز استفاده کرد. در ساختمان صنعتی یا تجاری کف باید در برابر صدمه مقاوم هستند و برای حفظ وزن تجهیزات سنگین باید به اندازه کافی سخت باشند. همچنین به تمیز کردن فضاها کمک می‌کند، که به شما کمک کند تا پاک کردن را سریع انجام دهد.

لزوم استفاده از کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

کفپوش اپوکسی تجاری

ویژگی‌های اصلی کفپوش مجتمع تجاری

 1. سطح براق میزان روشنایی ناحیه داخلی را به میزان زیادی افزایش می دهد.
 2. سطح با دوام و سخت با تحمل ترافیک سنگین و مداوم روزانه.
 3. نصب سریع ، بدون نیاز به مرتب سازی ، برش، چسب زدن یا تجهیزات زیاد.
 4. نگهداری و تمیز کردن آسان.
 5. برای انبارها و مجتمع صنعتی ایده آل می باشد.
 6. در برابر لکه های روغن و آب مقاوم می باشد.
 7. سطح بدون درز که سال ها ماندگاری دارد.
 8. کف برای کارگاه تولیدی سطح شیمیایی مقاوم و ایده آل دارد.
 9. با ترکیب رنگ ویژه تراشه های ریز را از دیده شدن پنهان کنید
 10. اگر سطح حاوی مواد افزودنی ضد لغزش باشد افزایش ایمنی بالا می رود
 11. جهت دنبال کردن مسیرها یا شناسایی مناطق قابل پیمایش از الگوهای مختلف استفاده می شود.
 12. کفپوش مجتمع تجاری از فرسودگی کف های بتونی موجود جلوگیری می کند.
 13. کفپوش مجتمع تجاری تعمیر و نگهداری مورد نیاز است.

لزوم استفاده از کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

نمونه کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

شرکت KSA – جزو بهترین مجریان سال 1400

شرکت کفپوش صنعت آریا پیمانکاران اصلی با بیش از 15 سال تجربه درخشان در زمینه طراحی و مهندسی، تامین مواد و اجرای انواع کفپوش اپوکسی و پوششهای صنعتی و سیستمهای حفاظت از خوردگی با همت و تلاش کارشناسان و کارکنان مجرب خود و نیز بهرهگیری از الزامات سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد 9001:2008 ISO و استقرار سیستم های ارتباط و ارزیابی رضایت مشتری سعی در افزایش کیفیت محصولات و همچنین افزایش رضایت مشتریان خود دارد.

خدمات تعیین و برآورد هزینه برای مشتریان رایگان توسط این شرکا انجام می‌شود.

به یاد داشته باشید که شرکت کفپوش صنعت آریا در راستای انجام خدمات صادقانه به شما مشتریان عزیز تضمین کیفیت و تضمین قیمت ارایه مینماید.

انواع کفپوش های قابل استفاده در کفپوش مجتمع تجاری

کفپوش اپوکسی

کفپوش پلی اورتان

کفپوش بدون لغزش و ضد آب

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

در کجا می‌توان از کفپوش اپوکسی استفاده کرد؟

· فروشگاه های خرده فروشی

· مغازه های کوچک و بزرگ

· رستورانها و مجتمع های تفریحی

· آرایشگاه زنانه و مردانه

· فروشگاه های زنجیره ای

· ادارات، بانک ها

· مدارس، سینما ها

· هتلها و مهمان سرا ها

· سالن های آماده سازی غذا

· آشپزخانه های صنعتی

· کلینیک های مراقبت

· بیمارستان ها

· آزمایشگاه ها

· کارخانه های تولید دارو

· مکانهای ورزشی

· انبارهای ذخیره سازی و حمل و نقل

مراکز تولید کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

مراکز تولید کفپوش مجتمع تجاری با استفاده از متخصصان نمونه بر اساس استانداردهای روز دنیا محصولات با کیفیت بالا ساخته و وارد بازار میکنند. اما تنها کیفیت نیست که در ساخت کفپوش مجتمع تجاری اهمیت زیادی دارد. زیبایی فاکتور دیگری در تولید محصول نقش به سزایی دارد. . طراحان کفپوش ها با استفاده از خلاقیت خود و شکل های جذابی را به وجود می آورند که نظر هر تماشاگری را جلب می کند . در سال های اخیر ایران توانسته تا صنعت تولید کفپوش را به جایگاهی برساند که قابل مقایسه و رقابت با تولیدکنندگان مطرح خارجی باشد. ساخت کفپوش‌های عایق، با دوام و مقاوم مناسب برای مجتمع تجاری توسط مراکز داخلی به بهترین وجه صورت می گیرد. قیمت محصولات نیز مناسب تر از نمونه های خارجی است.

قیمت کفپوش اپوکسی مجتمع تجاری

استفاده از کفپوش اپوکسی خوب ، تاثیر زیادی در زیبایی فضای داخلی یک مرکز خرید دارد. کفپوش های اپوکسی دکوراتیو به دلیل قیمت مناسب، تنوع جنس و شکل و شما، محصولی ایده آل برای استفاده به عنوان کفپوش مجتمع تجاری می باشند. قیمت کفپوش مجتمع تجاری بسته به عواملی همچون نوع متریال مصرفی، ضخامت نهایی و نیز طرح مورد نظراست.

فاکتورهای طلایی انتخاب کفپوش اپوکسی در مراکز تجاری :

ایمنی: ایمنی پارامتر ممیزی در هر کسب و کاری است. هر سازه ای که ایمنی را قبول نکند اگر بهترین طراحی را داشته باشد احتمال ویرانی دارد. در مراکز خرید که محل عبور افراد در حالات مختلف است، باید طبق استاندارد ایمن باشد. این ایمنی زمان ساخت بنا و بعد از گذشت چندین سال باید نگه داری شود. راهروها، مغازه‌ها، سرویس بهداشتی، بخش‌های تفریحی و اداری، پارکینگ و تاسیسات، همگی طبق استاندارد ایمنی کافی دارند.

مسائل امنیتی عبارتند از:

خطر لغزش: سر خوردن روی کفپوش تجاری یکی از ایرادات پوشش در کف مراکز تجاری است. کیفیت پایین و خصوصا عدم توجه به شرایط محیطی باعث این اتفاق می‌شود. در ورودی‌های ساختمان امکان اینکه کف کفش بازدید کنندگان در زمستان برفی یا خیس باشد زیاد است و باید این مساله در نظر گرفته شود. استاندارد کفپوش ها در ورودی های ساختمان با سایر بخش ها متفاوت است. بخش‌ دیگر نظیر نورپردازی ، آب نماها ، دستشویی شرایط ویژه دارند و در انتخاب کفپوش لغزندگی بالا مد نظر قرار می گیرد.

سر خوردن از پله‌ها: سر خوردن از پله ها جوری است که چسبندگی را افزایش می دهد (مثل شیار دادن با انتهای پله) ایمنی مواد روکش دار برای سلامتی کاربران تضمین شده است.

دوام: مقاومت در برابر ساییدن ، ضربه ، فشار و ماده تمیز کننده ، پارامترهای ضروری هستند که هنگام انتخاب کفپوش در یک مرکز خرید در نظر گرفته شود. مقاومت در برابر مقاومت در برابر ضربه و فشار پارامتر دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. مقاومت در برابر مواد تمیز کننده، ویژگی مهم دیگری است که پوشش کف مراکز خرید باید داشته باشد.

تمیز ماندن: هرچه سطح پیوسته و یکنواخت تر باشد، تمیز کردن آن آسان تر است. سنگ و سرامیک معمولا درزهایی بین قطعات دارند و خیلی اوقات مشکل از همین نقاط بروز می‌کند. استفاده از سرامیک و سنگ، به دلیل درزهایی که بین دو قطعه ایجاد می‌شود، مشکلاتی را به وجود می‌آورد. ان درزها در صورت شستشو با طی به مرور زمان سیاه می‌شوند. هرچند که استفاده از واترجت می‌تواند مانع از این اتفاق شود. همچنین در مسیرهای ورودی ساختمان چون میزان ذرات ساینده‌ای که با کفش بازدیدکنندگان روی کف می‌نشیند زیاد است، خوردگی درزها بیشتر خواهدبود. هرچقدر کیفیت کفپوش زیاد باشد، این درزها همیشه سست هستند. بنابراین باید کیفیت نصب سنگ و سرامیک در بالاترین حد باشد تا کمترین درز بین قطعات ایجاد شود.

انتهای پیام

کد خبر 703407

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =