همکاری ورزشی نیروهای مسلح ایران و سوریه افزایش پیدا می‌کند

مسئول آمادگی جسمانی ارتش سوریه با رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح‌ دیدار و بر همکاری‌های ورزشی نیروهای مسلح دو کشور تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرتیپ هیثم مسئول آمادگی جسمانی ارتش سوریه که به کشورمان سفر کرده است روز یکشنبه با حضور در ستاد کل نیروهای مسلح با امیر جمشید فولادی رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح‌دیدار و گفتگو کرد.

امیر فولادی در این دیدار با تاکید بر لزوم ارتقاء همکاری‌های ورزشی نیروهای مسلح دو کشور ایران و سوریه، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در راستای افزایش مناسبات با کشورهای اسلامی خواهان برقراری مراودات ورزشی عمیق‌تر با آن کشورها است، به همین منظور در صدد انعقاد تفاهم نامه همکاری ورزشی نیروهای مسلح دو کشور ایران و سوریه در زمینه برگزاری مسابقات، انجام فعالیت‌های آموزشی همچون تربیت مربی و داور و همچنین پرداختن به امور علمی و پژوهشی دو جانبه در این حوزه هستیم.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رشته‌های مورد توافق و ضرورت بررسی ابعاد مختلف تفاهم نامه یادشده، گفت: پیشنهاد می‌کنیم مسئولین هر دو کشور ابتدا از امکانات ورزشی طرف مقابل، بازدید و سپس مباحث، نهایی شود.

در این دیدار سرتیپ هیثم نیز با تشکر و ابراز خرسندی از روابط دوستانه و دیرینه ایران و سوریه، گزارشی از رشته‌های ورزشی و وضعیت آمادگی جسمانی نیروهای نظامی سوریه ارائه و با استقبال از پیشنهاد امیر فولادی، بر آمادگی نیروهای مسلح کشورش جهت انجام همکاری‌های مورد نظر بر اساس توافقات به عمل آمده، تاکید کرد.

منبع: اکونیوز

انتهای پیام/

کد خبر 703557

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =