پل روگذر سه راه باقرشهر،بزودی افتتاح خواهد شد

شهردار منطقه ۱۹ از بازگشایی پل روگذر تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری سه راه باقر شهر در دو هفته آیند خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی هدایت در حاشیه بازدید از طرح عمرانی با بیان اینکه با بهره برداری ازاین پل شاهد گشایش ترافیکی و بهبود جریان عبور و مرور در این محدوه خواهیم بود، افزود: با توجه به افزایش عبور و مرور در محدوه بهشت زهرا (س)، سه راه باقر شهر، جاده قدیم قم و ایجاد گره‌های ترافیکی، تصادفات و ملاحظات ترافیکی مورد نظر پلیس راهور تهران بزرگ، بازگشایی پل روگذر و تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه امینی سه راه باقر شهر در الویت کار معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۱۹ قرار گرفت.

وی گفت: این پروژه که از سال ۹۱ آغاز و پس از گذشت ۱۰ سال ناتمام مانده بود در دو هفته آینده با حضور شهردار تهران به بهره برداری می‌رسد.

شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به اینکه بلوار علامه عسگری یکی از اصلی‌ترین معابر حمل و نقلی باقرشهر است، اظهار داشت: افتتاح این پل علاوه بر هدایت بهتر بار ترافیکی و تردد بین شهری خودروها از طریق جاده قدیم قم، حجم عظیم مراجعات شهروندان به بهشت زهرا (س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) را ساماندهی خواهد کرد.

طول این پل روگذر، با احتساب شیب راهه‌ها ۵۳۳ متر بوده و عرض آن بیش از ۱۰ متر است و برای احداث این پل ۴۴ حلقه شمع و ۶ پایه بتنی استفاده شده است.

کد خبر 703564

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =