قاچاق مواد مخدر با شگردهای باورنکردنی در تهران + فیلم

قاچاقچیان مواد مخدر از شگردهای خاصی برای انتقال مواد مخدر استفاده می کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: این روزها قاچاقچیان مواد مخدر از شگردهای خاصی برای جابجایی و قاچاق مواد مخدر استفاده می کنند اما این را قاچاقچیان مواد مخدر باید بدانند که پلیس همیشه یک قدم از آنها جلوتر است.

قاچاق شیشه با قالیچه آغشته به مواد

وی افزود: یکی از شگردهای قاچاقچیان مواد مخدر قاچاق مواد روانگردان شیشه از طریق قالیچه فرش است که قاچاقچیان با آغشته کردن قالیچه فرش به مواد مخدرشیشه و از طریق پست این مواد خانمان سوز را به کشورهای اروپایی قاچاق می کنند.

طرح مواد مخدر

کاپشن های تریاکی

سرهنگ حسنوند ادامه داد: یکی دیگر از شگردهای قاچاقچیان مواد مخدر جاسازی آن در کاپشن های زمستانی است که یک باند با جاسازی تریاک در لایه های کاپشن و آغشته کردن کاپشن به تریاک، مواد مخدر را به کشورهای اروپایی منتقل می کردند.

وی افزود: تعداد ۱۲ کاپشن آغشته به تریاک که مجموع مواد کشف شده از آن ۱۲ کیلو بود از این باند کشف شد.

مربای آلبالو با طعم شیشه

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران اظهار داشت: قاچاقچیان مواد مخدر از هر شیوه و شگردی برای انتقال مواد مخدر استفاده می کنند و در این شیوه قاچاقچیان مواد روانگردان شیشه را داخل شیشه های مربای آلبالو جاساز کردند که ماموران با اقدامات پلیسی موفق به کشف این مواد مخدر و دستگیری ۲ متهم پرونده شدند.

مغز بادام تریاکی

طرح مواد مخدر

وی افزود: قاچاقچیان مواد مخدر تریاک را با روکش های خاص که شبیه به بادام می شود به کشورهای اروپایی منتقل می کردند که از یک باند ۲ نفره ۱۱۰ کیلو تریاک شبیه به بادام کشف شد.

جاسازی تریاک در دیس

سرهنگ حسنوند گفت: همانطور که مشاهده می کنید قاچاقچیان، مواد مخدر تریاک را در لایه های میانی دیس جاساز کرده اند که در یک از این دیس ها بین ۵۰۰ گرم تا یک کیلو تریاک جاساز شده است.

وی افزود: این دیس های تریاک از طریق پست به کشورهای اروپایی منتقل می شود که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف و دستگیری متهمان این پرونده پیچیده شدند.

قاب عکس های شیشه ای

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران ادامه داد: قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر شیشه به کشورهای اروپایی و آمریکایی از جاسازی مواد مخدر شیشه در قالب یک قاب عکس استفاده می کردند که این باند دستگیر شدند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 703708

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =