کد خبر 703713
۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۰
مشکل اصلی پرسپولیس ادامه دارد

تیم فوتبال پرسپولیس همچنان درگیر یک مشکل بزرگ برای مدیریت تمرینات خود است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرخپوشان پایتخت از ابتدای فصل با یک مشکل بسیار مهم و بزرگ مواجه هستند. کیفیت چمن ورزشگاه شهید کاظمی دو، سه ماهی است که از شرایط خوب گذشته فاصله گرفته و اصطلاحا نیاز به استراحت دارد.

بارندگی دو، سه هفته گذشته تهران نیز وضعیت بخش هایی از زمین را بدتر از قبل کرده و لازم است که چمن در بخش هایی، ترمیم شود. این در حالی است که با برنامه سازمان لیگ، دیدارهای پرسپولیس به صورت فشرده باید برگزار شود و زمانی برای دور شدن از کمپ اصلی تمرینی وجود ندارد مگر اینکه یک زمین تمرین بهتر در اختیار این باشگاه قرار بگیرد.

موضوع تغییر اجباری و موقت زمین تمرین، بحثی است که یحیی گل محمدی چند باری آن را مطرح کرد و از صدری سرپرست باشگاه درخواست کرد هر چه زودتر فکری به حال این وضعیت کند اما هنوز در این خصوص اتفاقی رخ نداده است.

حتی گل محمدی در مصاحبه های اخیر خود، اشاره مستقیم به این موضوع داشته و خواستار آن شده که باشگاه هر چه زودتر چاره اندیشی کند اما دو مشکل اساسی در این میان وجود دارد؛ اول اینکه اکثر زمین های چمن باکیفیت تهران در اختیار شرکت ها و سازمان های دولتی است و آنها به استقلال و پرسپولیس به سادگی زمین تمرین نمی دهند.

عجیب اینکه این سازمان ها حاضرند در زمین چمن شان، تیم های آماتور و حتی مدارس فوتبال حضور داشته باشند اما دو باشگاه کشورمان که افتخارات بین المللی کسب کرده اند، زمانی برای تمرین پیدا نکنند.

از سوی دیگر، بدحسابی هایی که در گذشته برای تسویه حساب جهت اجاره زمین ها صورت گرفته، این باشگاه را مجبور می کند تا برای اجاره زمین، سختی بکشد!

به هر حال موضوع اجاره زمین تمرین به یکی از معضلات بزرگ تبدیل شده و باید دید در ادامه چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

انتهای پیام/
کد خبر 703713

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =