اجرای ششمین مرحله عملیات طرح رعد در شهرستان ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای ششمین مرحله از عملیات طرح رعد در محدوده فرماندهی انتظامی شهرستان ری، خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" درتشریح این خبر بیان داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی پایتخت با رویکرد امنیت محله محور و پاکسازی نقاط آلوده و محل‌های جرم خیز، ششمین مرحله اجرای طرح رعد در ۴۸ ساعت گذشته اجرا شد.


وی به دستگیری ۲۸۰ متهم در این طرح و انجام ۱۶۸ حکم قضائی اشاره کرد و اظهار داشت: تعداد ۱۵۸ تن از متهمان سارق می‌باشند.


فرمانده انتظامی شهرستان ری در خصوص دستاوردها و کشفیات این طرح توضیح داد: در این طرح، ۱۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی کشف و همچنین ۲۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شد.


این مقام انتظامی به پاکسازی مناطق آلوده اشاره کرد و گفت: در این راستا ۴۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از ۳ کیلو و ۹۰۰ گرم انواع مواد مخدر کشف شده است.


سرهنگ جلیلیان به کشف ۷ هزار انواع پوشاک به ارزش ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری ۲ قاچاقچی اشاره کرد و ادامه داد: از دیگر دستاوردهای اجرای این طرح می‌توان به دستگیری یک متهم حامل سلاح جنگی، کشف ۸ دستگاه ماینر بدون مجوز اشاره کرد.


این مقام پلیسی ابراز داشت: در این طرح ۷۳ هزار و ۱۶۴ کیلو مواد پتروشیمی به ارزش ۶۹ میلیارد ریال کشف و هر ۱۰ عامل احتکار این مواد شناسایی و دستگیر شده اند.


وی در پایان با بیان اینکه برای تامین امنیت عمومی شهروندان و حفظ سلامت آنان از ۹۱۳ واحد صنفی بازدید شده است، گفت: اجرای سلسله طرح‌های محله محور، پاکسازی نقاط جرم خیز و آلوده قانون شکنان و برهم زنندگان نظم عمومی با جدیت ادامه دارد و این فرماندهی در اجرای قانون با هیچ متخلف و یا مجرمی مماشات نخواهد کرد.

کد خبر 703812

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =