کد خبر 703838
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۵
دستگیری ۴ سرکرده اصلی یک شرکت هرمی

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری ۴ نفر از سرشبکه‌های اصلی یک شرکت با بیش از هزار میلیارد کلاهبرداری در شهر آبیک خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: در پی دریافت خبری بازداشت سرشبکه‌های یک شرکت هرمی در آبیکمبنی بر فعالیت سرشبکه‌های یک شرکت هرمی در قالب شرکت سرمایه گذاری خارجی در شهر آبیک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با انجام اقدامات فنی مخفیگاه و محل فعالیت متهمان را در شهر آبیک شناسایی کردند، افزود: در ادامه تیمی از ماموران با مراجعه به محل و اطمینان از صحت خبر، پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد مخفیگاه متهمان شده و در عملیاتی غافلگیرانه ۴ نفر از سر شاخه‌های اصلی این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اعتراف متهم به فعالیت گسترده در زمینه جذب سرمایه گذاری کاذب در این شرکت هرمی خارجی، اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته، بیش از ۲۲ نفر از مالباختگان این پرونده که حدود هزار میلیارد ریال تا این لحظه در شرکت هرمی سرمایه گذاری کرده بودند، شناسایی شدند.

سردار ابراهیمی با اشاره به مشخص شدن تعداد زیرمجموعه و جایگاه هر کدام از افراد در هرم، گفت: پس از تکمیل تحقیقات متهمان به دادسرا اعزام و با قرار مناسب برای انجام اقدامات تکمیلی به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه اغلب افرادی که طعمه این باندهای کلاهبرداری می‌شوند جوانان جویای کار هستند، بر نظارت بیشتر خانواده بر رفتار و عملکرد جوانان و نوجوانان تاکید کرد.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 703838

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =