کالیدو کولیبالی: با نژادپرستی مبارزه خواهم کرد

ستاره سنگالی ناپولی، از ایده هایش برای مبارزه با نژاد پرستی می گوید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نژاد پرستی یکی از معضلاتی بوده که طی سالهای اخیر فوتبال اروپا و به خصوص ایتالیا با آن درگیر بوده است. کالیدو کولیبالی، ستاره سنگالی ناپولی، یکی از بازیکنانی بوده که با این مشکل دست و پنجه نرم کرده است؛ آخرین بار در جریان دیدار فیورنتینا و ناپولی بود که هواداران تیم میزبان شعارهای نژادپرستانه زشتی را علیه کولیبالی سر دادند که ناراحتی شدید او را در پی داشت.

کالیدو کولیبالی حالا در جدیدترین صحبت های خود به اتفاقات بازی فیورنتینا و ناپولی اشاره کرده و می‌گوید: "پس از آن حادثه در بازی فیورنتینا و ناپولی من درباره توسکانی مطالعه کردم و می دانم که این منطقه فوق العاده‌ای برای فرهنگ و هنر است. من به دنبال عذرخواهی از مردم فلورانس و توسکانی نیستم. من پیام های همبستگی زیادی از طرف هواداران و باشگاه فیورنتینا دریافت کردم، بنابراین می خواهم از آنها تشکر کنم."

کالیدو کولیبالی: با نژادپرستی مبارزه خواهم کرد

کولیبالی در ادامه گفت: "این جایی است که ما باید دوباره شروع کنیم و با هم به مبارزه با نژادپرستی بپردازیم. نژادپرستی هنوز در جامعه پراکنده است و به خاطر این که من این بستر را دارم، می‌خواهم با آن مبارزه کنم، زیرا افراد زیادی هستند که آنقدر خوش شانس نیستند که در موقعیت مبارزه با نژادپرستی باشند. من می خواهم به آن مردم صدایم را برسانم.

برای من بسیار مهم است، من همیشه به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک مرد این کار را انجام خواهم داد، حتی زمانی که دوران فوتبالم به پایان رسیده باشد."

منبع : ورزش سه

انتهای پیام/

کد خبر 703872

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =