وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور وخیم است/ بانک‌ها عامل اصلی «تحریم داخلی» هستند

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور وخیم است و تورم بالای ۴۰ درصد زندگی مردم را مختل کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سید البرز حسینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: روند کاری ما در کشور باید به سمتی حرکت کند که مردم به طور ملموس نتیجه تصمیمات مار ا ببینند.

وی بیان کرد: وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور وخیم است و تورم بالای ۴۰ درصد زندگی مردم را مختل کرده است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از ام الفسادهای نظام اقتصادی ما رویه غلط بانک ها در بانکداری اسلامی است و آنان با این روند غلط خود و دریافت نرخ بهره بالا عامل اصلی تحریم داخلی هستند که باید این مشکل حل شود.

حسینی گفت: قیمت گذاری دستوری و مداخله زیاد در اقتصاد یکی دیگر از مشکلات کشورمان است و باعث می شود تولید رقابتی تضعیف شود.

وی با بیان اینکه همچنین شاهد معافیت مالیاتی فعالیت های سوداگرانه و نبود عدالت مالیاتی هستیم، تأکید کرد: درخصوص تغییر ریل اقتصادی کشور مقاومت زیادی می شود که باید این روند اصلاح شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای بنده از رئیس جمهور و دیگر مسئولان اجرایی کشور این است که روی تغییر ریل اقتصاد کشور تمرکز کنند تا شرایط به نفع مردم و اقتصاد کشور تغییر یابد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

کد خبر 704720

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =