بازدید رئیس جمهور از محله هرندی تهران شایسته قدردانی است

رئیس شورای شهر تهران با قدردانی از بازدید سرزده رئیس جمهور از محله هرندی تهران، گفت: امید است که شاهد ثمرات این حضور در این محله محروم از کلانشهر تهران باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی چمران ظهر امروز در جلسه صحن رسمی شورای شهر تهران با اشاره به بازدید رئیس جمهور از محله شهید هرندی تهران، ابزار امیدواری کرد که شاهد ثمرات حضور آیت‌الله رئیسی در این محله محروم از کلانشهر تهران باشیم.

وی با قدردانی از این اقدام رئیس جمهور در بازدید سرزده از یکی از محلات کم‌برخوردار پایتخت، گفت: امید است به دنبال این بازدید، برنامه ها برای اصلاح این منطقه و محله هر چه سریعتر اجرایی شود.

رئیس شورای شهر تهران این اقدام بی‌سابقه رئیس جمهور را در بازدید سرزده از یکی از محلات شهر را قابل تقدیر خواند و خاطرنشان کرد: تا به حال سابقه نداشته که یک رییس جمهور از محلات پایتخت به صورت سرزده بازدید کند.

چمران افزود: امید است پس از جریان بازدید رئیس جمهور از این منطقه خطرآفرین، اقدامات مورد نیاز به منظور رفع مشکلات آن انجام و خدمات مناسب‌تری به ساکنان این محله ارائه شود.

وی همچنین ابراز میدواری کرد به واسطه حضور رئیس جمهور، برنامه‌های تدوین شود برای اصلاح این منطقه و محله هر چه سریعتر اجرایی و عملیاتی شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 704725

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =