کد خبر 704855
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۵
ضربات کاری چاقو ، جان مرد کرمانشاهی را گرفت

رئیس شورای حل اختلاف استان کرمانشاه از رهایی یک قاتل از چوبه دار با گذشت اولیای دم خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نوچهر فتاحی در تشریح جزئیات این پرونده، اظهارکرد: حدود پنج سال پیش اختلاف حساب بر سر یک معامله بین دو فرد زمینه درگیری بین آنها را رقم می زند که در این نزاع یکی از طرفین با ضربات چاقو به شدت مجروح می شود و در نهایت جان خود را از دست می دهد.

رهایی قاتل از چوبه‌دار در کرمانشاه

وی با بیان اینکه فرد ضارب در همان لحظات اولیه پس از درگیری توسط پلیس آگاهی دستگیر می شود، عنوان کرد: پس از انجام بازجویی های اولیه پروندهی تشکیل و به شعبه دوم دادگاه کیفری استان ارجاع و حکم قصاص برای قاتل صادر می شود.

معاون توسعه حل اختلاف دادگستری استان افزود: رای صادره پس از طی مراحل قانونی در شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور هم تائید و منجر به صدور اجرای حکم و استیذان می شود.

وی تصریح کرد: سرانجام این پرونده سال ۱۳۹۷ به درخواست خانواده قاتل به ستاد صبر استان شعبه ۴۵ ارجاع داده می شود که اقدامات برای ایجاد سازش در پرونده در این ستاد در دستور کار قرار می گیرد.

فتاحی خاطرنشان کرد: با کمک متنفذین محلی، ریش سفیدان و تلاش شبانه روزی اعضای ستاد صبر استان، جلسات متعددی تشکیل و باحضور در منزل خانواده مقتول برای سازش در پرونده تلاش شد.

وی افزود: خوشبختانه در نهایت با استعانت از پروردگار این پرونده منجر به سازش و اخذ رضایت بی قید و شرط شد.

رئیس شورای حل اختلاف استان کرمانشاه در پایان ضمن قدردانی از خانواده مقتول، از سایر اعضای ستاد صبر و بزرگانی که دراین پرونده ورود کردند، نیز تشکر کرد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 704855

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =