مراسم معارفه فرماندار جدید پردیس

شب گذشته همزمان با نماز مغرب و عشا برای اولین بار در مسجد الغدیر پردیس مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان پردیس برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در این مراسم تصریح کرد: این اولین باری است که یک استاندار در مصلی نماز جمعه شهرستان پردیس حضور دارد و این نشانه مردمی بودن وی بوده که مراسم تودیع و معارفه در این مکان برگزار شده است.

وی با اشاره به مشکلات فعلی شهرستان پردیس خاطرنشان کرد: امیدواریم فرماندار جدید شهرستان که فردی بومی، جهادی و از فعالین فرهنگی و اجتماعی این منطقه است، با تلاش و سابقه خوبی که دارد، بتواند گام بلندی در رفع مشکلات مردم و شهرستان بردارد.

در ادامه این مراسم محسن منصوری استاندار تهران اذعان داشت: این حضور مردم در مراسم معارفه از جنس مطالبه است و ما هم بدنبال این هستیم که مردم حضور داشته باشند و کشور را اداره کنند.

وی تاکید کرد: از فرماندار جدید توقع کار جهادی، رفع مشکلات مردم و رونق خیریه ها و حسینیه ها را داریم؛ این از مهمترین مأموریت های فرماندار جدید ما در پردیس است.

استاندار تهران خاطر نشان شد: نباید بین مردم و مسئولین هیچ فاصله و حائلی باشد، باید درب اتاق فرماندار به روی مردم باز باشد و وظیفه اصلی رفع مشکلات مردم است.

وی در ادامه افزود: فرماندار در جایگاه پدری می نشیند و در عین پرداختن به برنامه های کلان شهر باید به جزییات زندگی مردم نیز توجه داشته باشد که مبادا فردی در آن شهر سر گرسنه به زمین بگذارد؛ ما کارهای زیاد و مهمی در شهرستان پردیس داریم؛ این شهر مردم متدینی دارد اما زیرساخت های خوبی در شهر وجود ندارد و دستگاه های اجرایی باید این مطالبات را پیگیری کند.

منصوری با تاکید بر اینکه فرماندار باید مرکز همدلی و وحدت مسئولین باشد، اذعان داشت: مخصوصاً شورای تأمین که حکم ستون فقرات را دارد؛ توجه و رسیدگی به محرومین و مستضعفین باید در سرفصل دستگاه های اجرایی و برنامه کاری فرماندار قرار گیرد؛ مسئولان همه یک شأن بیشتر ندارند و آن‌هم نوکری و خادمی مردم است و مسئول هر چقدر متواضع تر باشد برکت بیشتری به شهر جاری می شود.

استاندار تهران همچنین بیان کرد : توقع ما از همه دستگاه های اجرایی این است که به درد مردم برسند و با کار جهادی مشکلات را حل کنند.

وی به پتانسیل جوانی و روحیه جهادی فرماندار جدید پردیس اشاره داشت و گفت: پورابراهیم مورد حمایت ما و مردم حزب الهی خواهد بود؛ برخی از دوستان انتقاد بر کم بودن تجربه ایشان داشتند و هزینه آن با بنده است؛ اینکه یک جوان مومن انقلابی مورد حمایت امام جمعه و ارزشی ها باشد سرمایه خوبی برای شروع کار است و تجربه در مدت کمی حل می شود.

پور ابراهیم فرماندار جدید در این مراسم پس از اعطای حکم از سوی استاندار ضمن حضور پرشور مردم شهرستان در حین مراسم تاکید کرد: از اعتمادی که استاندار تهران به بنده بابت قبول این مسئولیت داشتند تشکر میکنم و امیدوارم با خدمت به مردم وظیفه خود را بخوبی انجام دهم.

انتهای پیام/*

کد خبر 712220

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =