برگزاری میز خدمت شهرستان پردیس در طلائیه

هشتمین جلسه میز خدمت شهرستان پردیس به همت قرارگاه خدمت رسانی شهرستان در محله طلائیه شهر بومهن برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، طرح خدمت رسانی جهادی به محله های کمتر برخوردار شهرستان پریس این هفته با استقرار میز خدمت و با حضور ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان، حجت الاسلام حسینی امام جمعه، گرمابدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، معاونان فرماندار، سرپرست شهرداری بومهن و روسای ادارات خدماتی، آموزشی و فرهنگی و ورزشی در محل حسینیه شهرک طلاییه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارش تصویری از مشکلات این منطقه بخش و سپس جمعی از اهالی و معتمدین به بیان مشکلات و نظرات خود پرداختند و در ادامه و مسئولان مرتبط نیز با ارائه توضیحاتی اقدامات و برنامه‌های خود پیرامون مطرح شده از جمله اسناد مالکیت، روشنایی معابر، وضعیت فاضلاب، عدم وجود پارکینگ، ارتقای امنیت، تعیین تکلیف سوله ورزشی احداث شده، احداث مسجد، وضعیت زمین های با کاربری بهداشتی و درمانی و همچنین راه‌اندازی کلاس‌های درس در مقاطع مختلف برای دختران را برشمردند.

ظفر پور ابراهیم فرماندار شهرستان پردیس در این جلسه با اشاره به اینکه همه مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان برای انجام خدمت جهادی به مردم باید در صحنه حاضر باشند گفت: استقرار میز خدمت در محله ها برای ارتباط رو در روی مسئولان و مردم است و مسئولان ادارات باید شخصاً و با اطلاع قبلی از مشکلات حیطه کاری در این جلسات حاضر و پاسخگوی درخواست های مردم باشند.

وی خاطرنشان کرد: مواردی که در میز خدمت مصوب شده در جلسات بعدی و با بازدیدهای دوره ای پیگیری می شود و در صورت لزوم از ادارات و سازمان‌های استانی نیز این موضوعات را پیگیری خواهیم کرد تا قولی که به مردم می‌دهیم بی نتیجه نباشد.

همچنین در این جلسه سرهنگ بهزاد عبدیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به مشکلات امنیتی که اهالی اعلام کردند قول گذاشتن نگهبان محله برای طلاییه را داد و بر گذاشتن دوربین های مدار بسته، دقت اهالی به اجاره منازل خود به افراد مشکوک، باز نبودن مغازه ها تا صبح و...تاکید کرد.

وی افزود: بیشترین سرقت های انجام شده از طلاییه از سوی خود ساکنین این منطقه بوده است و طی بازرسی ها و مراجعات متعدد در طلاییه متوجه این مورد شدیم و بازداشت و دستگیری صورت گرفته است.

در ادامه مصطفی حسنوند رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس طی گزارشی از فعالیت دو مدرسه این منطقه و در پاسخ به برخی گلایه ها در خصوص راه اندازی مدارس پایه های بالاتر اظهارداشت: اداره آموزش و پرورش تنها با توجه به تکمیل ظرفیت اجازه این کار را دارد و در خصوص دریافت شهریه که برخی خانواده ها اعلام داشتند مدیران اجازه دریافت مبلغ بعنوان کمک به مدرسه بدون رضایت خانواده و به بهانه ندادن کارنامه نخواهند داشت و موارد را به آموزش پرورش اعلام نمایید و همچنین اداره آموزش و پرورش در صورتی که خانواده ای توان مالی نداشته باشد حتما کمک خواهند کرد.

الماسی شهردار بومهن نیز در این جلسه در خصوص بحث خدمات شهری گفت اقدامات موثری انجام شده و در حال حاضر خدمات نسبت به قبل بهتر شده است.

شادمهر رییس اداره ورزش و جوان شهرستان پردیس در مورد باشگاه ورزشی طلاییه که سالها پیش در سال ۹۰ نشست کرده و پاتوق معتادین و سارقان شده است گفت: مکاتباتی در این خصوص صورت گرفته و حتی با کارشناسانی که در این زمینه آن سالها نظر کارشناسی داده اند صحبت کرده ام و مسئولی که آن زمان کوتاهی کرده باید پاسخگو باشد در حال حاضر نیز تربیت بدنی با مشارکت بخش خصوصی می تواند بازسازی را انجام دهد و یا اینکه کل کار به شهرداری بومهن تحویل و این مجموعه احیا شود.

در انتها مسئولین شهرستان همراه نمایندگان شهرک طلاییه بازدیدی از این منطقه داشتند تا از نزدیک مشکلات ساکنین را ملاحظه کنند.

طبق قول فرماندار و مسئولین این نشست بزودی شاهد تحولات خوبی در منطقه طلاییه بومهن خواهیم بود.

انتهای پیام/*

کد خبر 712440

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =