کشورهای محور مقاومت باید قدرت رسانه خود را افزایش دهند / اسلام دین تعقل، رفتار عاقلانه و صحیح است

امام جمعه دماوند گفت: فشارهای نظامی، اقتصادی و هجوم فرهنگی از طریق ماهواره‌ها و فضای مجازی و رسانه‌ای، کشورهای زنجیره مقاومت را تهدید می‌کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام فتاح دماوندی در خطبه های نماز جمعه دماوند ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی تصریح کرد: حضرت ام البنین(ع) الگوی یک زن با ایمان و مقاوم در راه ولایت است؛ مادران و همسران شهدا نیمه پنهان ماه هستند، نیمه دیگر آنها که برای همه روشن است شهیدان اند.

وی در ادامه با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز ۱۹ دی، بیان داشت: رهبری غیرت دینی مردم را عامل نجات کشور، در بزنگاه های مختلف دانستند؛ فداییان اسلام، جمعیت موتلفه اسلامی و همه انقلابیون با غیرت دینی انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند؛ از سوی دیگر جنگجویان رسانه‌ای دشمن، به دنبال حساسیت زدایی و غیرت زدایی از مردم نسبت به اصول و مبانی اسلام و انقلاب اسلامی هستند.

حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید بر اینکه غیرت دینی به معنای خشونت نامعقول نیست، اشاره داشت: اسلام دین تعقل، رفتار عاقلانه و صحیح است؛ قطعاً وحدت کشورهای جبهه مقاومت کلید واژه اعتلای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی آنها است.

امام جمعه شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: تحریم، فشار اقتصادی، جلوگیری از ورود ابزارهای پیشرفت علمی و فنی و حتی تحریم شخصیت‌های علمی و صنعتی، در راستای شکست جبهه مقاومت انجام می‌شود؛ ایران، نخ تسبیح تحولات محور مقاومت است، منافع و امنیت کشورهای حوزه مقاومت، مشترک است.

وی بیان کرد: فشار های نظامی، اقتصادی و هجوم فرهنگی از طریق ماهواره‌ها و فضای مجازی و رسانه ای، کشور های زنجیره مقاومت را تهدید می‌کند باید از تهدیدها فرصت بسازیم؛ کشورهای محور مقاومت باید قدرت رسانه خود را افزایش داده و صدای مردم آزاده را به گوش جهانیان برسانند.

انتهای پیام/*

کد خبر 712686

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =