جاعل کلاهبردار در تعویض پلاک لو رفت

سرپرست پلیس آگاهی استان، از کشف یک فقره کلاهبرداری و دستگیری متهم در خرم آباد خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ" عبدالرضا رخشان" در این باره بیان داشت: در پی اعلام مرکز تعویض پلاک که فردی با در دست داشتن مدارک به آن مرکز مراجعه و قصد تعویض پلاک یک دستگاه خودرو را داشته که در بررسی های اولیه توسط مرکز، وکالت نامه تعویض پلاک مشکوک به جعل می باشد، موضوع به صورت ویژه دردستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: در اقدام بعدی ماموران به محل مراجعه و فرد مذکور را دستگیر و به همراه اسناد و مدارک به پلیس آگاهی دلالت دادند.

سرپرست پلیس آگاهی لرستان، تصریح کرد: متهم دستگیرشده در تحقیقات پلیس و مواجهه شدن با دلایل و مستندات و احراز جعلی بودن اسناد در بررسی های فنی و کارشناسی و استعلامات بعمل آمده توسط کارشناسان پلیس آگاهی به کلاهبرداری به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال معترف شد.

سرپرست پلیس آگاهی لرستان، در پایان با اشاره به اینکه متهم به مرجع قضایی ذیصلاح تحویل داده شد و قرار تامین مناسب صادر شد، به شهروندان توصیه کرد، بهتر است قبل از هرگونه خرید و فروش، مشخصات خودرو رابا مندرجات روی اسناد و مدارک مطابقت داده شود و در صورت لزوم، اصالت اوراق و اسناد توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 712831

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =