آتش به زندگی بابای مدرسه در خانه سرایداری افتاد !

انفجار بامدادی خانه سرایداری یک مدرسه، جان مادر خانواده را گرفت، پدر و ۲فرزند روانه بیمارستان شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هشت روز از حادثه ویران شدن ساختمانی لوکس در بولوار امیریه مشهد می‌گذرد. حادثه‌ای مهیب که نیمی از یک ساختمان پنج‌طبقه تازه‌ساز به دلایلی نامعلوم- که انگار قرار نیست به این زودی‌ها علتش مشخص شود- ریزش کرد، عده‌ای خالی بودن این ساختمان از سکنه را یک معجزه می‌دانند، اما این معجزه پنجشنبه در بولوار ناصرخسرو رخ نداد و در حادثه مهیبی دیگر، خانه سرایداری یک مدرسه منفجر و تخریب شد که متأسفانه بابای مدرسه و دو فرزندش راهی بیمارستان شدند، اما مادر خانواده به دیار باقی شتافت.

حادثه انفجار منزل سرایداری یک مدرسه، ساعت ۵:۳۱بامداد پنجشنبه رخ داد و شدت حادثه به حدی بود که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مشهد بلافاصله آتش‌نشانان پنج‌ایستگاه را برای آواربرداری و امدادرسانی به محل اعزام کرد. حضور آتش‌نشان مشخص کرد که چهار عضو خانواده زیرآوار گرفتار شده‌اند که امدادگران دو دختر، یک مرد و یک زن که همگی از اعضای یک خانواده بودند را از زیر آوار خارج کردند و تحویل نیروهای اورژانس مستقر در محل دادند.

بررسی‌های اولیه آتش‌نشانان این احتمال را پررنگ کرد که علت حادثه نشت گاز شهری بوده باشد، هر چند که باید تحقیقات بیشتری انجام شود.

مرگ مادر خانواده

مدیر روابط عمومی اورژانس مشهد نیز درباره جزئیات این حادثه اعلام کرد که به دنبال گزارش انفجار یک منزل مسکونی در بولوار ناصرخسرو و گرفتاری اعضای یک خانواده زیر آوار، نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند.

محمد علیشاهی افزود: در این حادثه چهار مصدوم برای درمان تحویل اورژانس شدند که یک زن به علت شدت جراحات پیش از رسیدن به بیمارستان جان باخت و دو دختر به همراه یک مرد به بیمارستان‌های شهید کامیاب و قائم منتقل شدند.

حادثه در یکی از مدارس مشهد رخ داد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی نیز درباره جزئیات این حادثه با توجه به اینکه انفجار در خانه سرایداری یک مدرسه رخ داده بود،گفت: در این حادثه که منجر به جان باختن یک نفر شده است، اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی پیگیری‌های لازم را انجام داده است.

مهدی مجیدی‌فرد بیان کرد: به دنبال این حادثه سه نفر مصدوم و متاسفانه یک تن جان خود را از دست داده‌است.

وی با اشاره به اینکه بنابر اعلام کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشهد و پس از بررسی‌های اولیه به احتمال زیاد نشت گاز شهری باعث بروز این حادثه شده است، بیان کرد: اطلاعات دقیق‌تر از جزئیات حادثه پس از اعلام گزارش کارشناسی منتشر خواهد شد.

حالا که آتش داغ و فراق بر تارک خانواده یک شهروند نشسته است و روزگار تلخی در انتظار دختران این خانواده است، شاید نیاز است با مشخص شدن زودهنگام این حادثه، جلو تراژدی‌های بعدی را گرفت. حوادثی که پایین و بالای شهر نمی‌شناسد و یک بار از گود خیابان پورسینا سربرمی‌دارد و یک بار هم در خیابان ناصرخسرو عرض‌اندام می‌کند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 712834

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =