کد خبر 713034
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
کشف بیش از ۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در شازند 

در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی از یک کارگاه تولیدی و یک باغ ویلا در اطراف شهرستان اراک، ۱۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد عقیل سلگی رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در خصوص کشف ۱۳ دستگاه استخراج ارز به خبرنگار فارس در اراک گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی در تحقیقاتی، از فعالیت تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه تولیدی و یک باغ ویلا در اطراف شهرستان اراک مطلع شدند.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس پس از شناسایی این کارگاه و باغ ویلا با هماهنگی دستگاه قضائی، در بازدید از این محله‌ها، موفق به کشف تعداد ۱۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر قانونی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی با اشاره به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی دستگاه‌های کشف شده، افزود: افراد دستگیر شده در این عملیات‌ها پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

کشف بیش از ۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در شازند

وی همچنین بیان کرد: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان شازند ۷ هزار و ۴۰۷ لیتر گازوئیل قاچاق از باک مخفی ۴ دستگاه نفتکش کشف شد.

سلگی گفت: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با خودروهای حامل سوخت، روز گذشته مأموران پلیس آگاهی شهرستان شازند با همکاری عوامل حراست پالایشگاه امام خمینی(ره) شهرستان شازند به چهار دستگاه خودرو نفتکش اسکانیا که از جنوب کشور برای بارگیری نفت کوره کم گوگرد وارد انبارنفت پالایشگاه شده بودند مشکوک و هر ۴ خودرو را متوقف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی افزود: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان شازند و بررسی‌های اولیه مشخص شد که وزن مخازن خودروهای توقیفی نامتعارف بوده و با تعبیه مخزنی اضافی در داخل مخزن اولیه اقدام به سوختگیری می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه مأموران آگاهی با بررسی‌های بعمل آمده از خودروهای توقیف شده ۷ هزار و ۴۰۷ لیتر گازوئیل قاچاق را کشف کردند، بیان کرد: در این رابطه پروندای تشکیل و رانندگان متخلف به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع : فارس

انتهای پیام/

کد خبر 713034

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =