دستگیری ۳ سارق در اسلامشهر/ ۲۰ میلیارد اموال مسروقه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: ۳ سارق منزل با ۲۵ فقره سرقت دستگیر و بیش از ۲۰ میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ سرهنگ علی آقا کارخانه فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر، در گفتگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر، اظهار کرد: با تلاش مامورین پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر،۳ سارق منزل با ۲۵ فقره سرقت دستگیر شد.

کارخانه افزود: درپی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان اسلامشهر، ماموران با اقدامات اطلاعاتی و فنی طی عملیات غافلگیرانه ۳ سارق حرفه ای منزل را دستگیر کردند که متهمان پس از تحقیقات فنی به ۲۵ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کردند.

وی بیان کرد: با ادامه تحقیقات سارقین محل اختفای اموال مسروقه را اعلام و در بررسی از مخفیگاه سارقین بخشی از این اموال را کشف و ضبط کرده و به مقر انتقال داده شد، تا درصورت شناسایی صاحبان اموال، آنها را به مالباختگان تحویل داده شود و پس از تکمیل تحقیقات پرونده متهمان جهت تعیین تکلیف و سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شهرستان شده است.

فرمانده انتظامی اسلامشهر، یکی از عوامل بروز بسیاری از سرقتها راضعف و ایمنی در ساختمانها و عدم رعایت و هشدارهای پلیسی اعلام و خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی می توانند بارعایت هشدارهای پلیسی، منزل خودرا به سیستم های ایمنی مجهزکرده وصورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله بامرکزفوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام /

کد خبر 713758

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =