اوراق خودروهای مسروقه پس از سرقت / دستگیری اوراقچی

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: باتلاش ماموران انتظامی بخش چترود این فرماندهی یک سارق که پس از سرقت خودرو اقدام به اوراق کردن آن ها می کرد دستگیر و ۱۴ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ"مهدی پورامینایی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهر کرمان و شهرستان های شمالی استان کرمان، ماموران انتظامی بخش چترود با پی جوئی های پلیسی موفق شدند یک سارق سابقه دار را شناسائی و وی را در حال اوراق خودرو در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به کشف ۲ دستگاه خودرو از مخفیگاه سارق که در حال اوراق شدن بودند بیان داشت: این متهم در بازجوئی های بعدی به ۱۴ فقره سرقت شامل۵ دستگاه خودرو زانتیا، ۳ وانت مزدا،۳ دستگاه پژو ۴۰۵ ، یک دستگاه خودرو پراید و دو فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ پورامینائی با اشاره به اینکه تحقیقات پلیس از این سارق ادامه دارد از مالباختگان مرتبط با این پرونده خواست با توجه به اوراق کردن خودروهای مسروقه توسط این سارق، با مراجعه به بخش انتظامی چترود وسایل و قطعات خودروی مسروقه خود را شناسائی کنند تا در ادامه اقدامات بعدی برای تحویل آنان به مالباختگان صورت بگیرد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 713834

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =