کاخ کرملین به محل تبلیغ اسلام تبدیل شده است

امام جمعه حسن‌آباد گفت: کاخی که روزی بر علیه اسلام و انقلاب و دین خدا کار می کرد، امروز می‌بینیم که مکانی برای تبلیغ دین خدا می‌شود، این است اعتماد، اعتقاد و تکیه بر اداره قدرت لایزال الهی و این درس بزرگ امام راحل عظیم الشان به همه‌ی ما بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام والمسلمین گروسی امام جمعه موقت حسن‌آباد در خطبه‌های نمازجمعه امروز ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر گفت: از همه مردم و مسئولین می خواهیم که در کوچه‌ها و بر سر در منازل و ادارات پرچم حضرت زهرا(س) نصب کرده و مبلغ موالی و مصائب اهل بیت(ع) باشند

خطیب جمعه حسن‌آباد اظهار داشت: ولادت باسعادت حضرت امام خمینی(ره) هم همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) می‌باشد.

امام جمعه موقت حسن‌آباد ادامه داد: امام راحل(ره) ما هم یکی از تربیت یافتگان مکتب زهرای مرضیه بودند، امام بزرگواری که به او گفتند تو در مقابل قدرت‌هایی قیام کرده ای که بسیار بزرگ و مقتدر هستند اما حضرت امام(ره) شکی به دل راه ندادند.

وی بیان داشت: امام بزرگوار ما در مقابل قدرت‌های باطل دنیا فرمود مگر قدرتی بالاتر از قدرت خدا وجود دارد؛ این بینش عمیق امام خمینی(ره) است که از منظر خدا به مسائل می‌نگرد.

حجت الاسلام والمسلمین گروسی تاکید کرد: امروز ما می‌بینیم که رئیس جمهور کشور ما در کاخ کرملین نماز اقامه می‌کند و پوتین رئیس جمهور روسیه می‌گوید سلام گرم مرا به رهبر بزرگ ایران برسانید.

وی تصریح کرد: کاخی که روزی بر علیه اسلام و انقلاب و دین خدا کار می کرد، امروز می‌بینیم که مکانی برای تبلیغ دین خدا می شود، این است اعتماد، اعتقاد و تکیه بر اداره قدرت لایزال الهی و این درس بزرگ امام راحل عظیم الشان به همه‌ی ما بود.

کد خبر 714194

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =