ترکیب احتمالی تیم‌ملی برای رویارویی با آمریکا

تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا قرار است روز ۲۳ بهمن ماه در آرلینگتون تگزاس مصاف دوستانه‌ای با هم داشته باشند و از این رویارویی با نام «مسابقه در بالپارک» یاد شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران و آمریکا قرار است روز ۲۳ بهمن ماه در آرلینگتون تگزاس مصاف دوستانه‌ای با هم داشته باشند و از این رویارویی با نام «مسابقه در بالپارک» یاد شده است.

پیش از این اعلام شده بود که بعد از مسابقات قهرمانی کشور، با توجه به تغییر وزن چند تن از اعضای تیم ملی آزاد ایران در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ اسلو ، در مورد نفرات اعزامی به آمریکا تصمیم‌گیری خواهد شد.

ترکیب احتمالی تیم‌ملی برای رویارویی با آمریکا

به این ترتیب شنیده می‌شود علیرضا سرلک در ۵۷ کیلوگرم، مجید داستان در ۶۱ کیلوگرم، رحمان عموزاد در ۶۵ کیلوگرم، عرفان الهی در ۷۰ کیلوگرم، یونس امامی در ۷۴ کیلوگرم، محمد نخودی در ۷۹ کیلوگرم، حسن یزدانی در ۸۶ کیلوگرم، کامران قاسمپور در ۹۲ کیلوگرم، مجتبی گلیج در ۹۷ کیلوگرم و امیرحسین زارع در ۱۲۵ کیلوگرم آزادکاران ایران در سفر به تگزاس خواهند بود.

این در حالی است که تیم آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ رحمان عموزاد را در ۶۱ کیلوگرم و امیرمحمد یزدانی را در ۶۵ کیلوگرم در اختیار داشت که یزدانی با تغییر وزن، در مسابقات کشوری نفر سوم ۷۰ کیلوگرم شد.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/

کد خبر 714202

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =