فرصت های شغلی شرکت های معتبر در تهران (بهمن ۱۴۰۰)

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از مهم‌ترین شهرهای استخدامی ایران به شمار می‌آید و بخش بزرگی از کارجویان در شرکت‌های مستقر در تهران به دنبال کار می‌گردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از مهم‌ترین شهرهای استخدامی ایران به شمار می‌آید و بخش بزرگی از کارجویان در شرکت‌های مستقر در تهران به دنبال کار می‌گردند. مزایای کار در تهران، میزان درآمد بالاتر نسبت به دیگر شهرها، فضای رشد و پیشرفت در شرکت‌های بزرگ و موارد بسیار دیگر،‌ همگی باعث شدند که تهران به عنوان اصلی‌ترین شهر ایران برای استخدام شناخته شود. خبر خوب برای بسیاری از کارجویان این است که بسیاری از شرکت‌های معتبر مستقر در تهران آگهی‌های استخدامی خود را منتشر کرده‌اند که در میان این شرکت‌ها، نام‌های بزرگ و معتبر مانند دیجی کالا، اسنپ، پتسی، ایرنسل و موارد بسیار دیگر دیده می‌شود.

برای استفاده از این فرصت و ارسال رزومه برای این آگهی‌های استخدامی، کافی است به ایران تلنت مراجعه کنید. فرصت های شغلی تهران در ایران تلنت شامل مشاغل مختلف و مهارت‌های متفاوت می‌شود و به همین خاطر، افراد در مشاغل مختلف می‌تواند فرصت شغلی مناسب خود را پیدا کنند. در ادامه قصد داریم تا برخی از فرصت‌های شغلی پرتکرار در ایران تلنت و همچنین شرکت‌هایی که به دنبال نیروی حرفه‌ای می‌گردند را معرفی کنیم و در نهایت نیز به شما روش اقدام برای این فرصت‌های شغلی را بگوییم.

چه گروه‌های شغلی در آگهی‌های استخدامی شرکت‌های معتبر هستند؟

وب‌سایت‌های کاریابی باید بتوانند مرجعی برای کاریابی تمام کارجویان باشند. از این رو، تنوع آگهی‌های استخدامی های کشور در مورد شرکت‌های معتبر بسیار زیاد است و کارجویان در مشاغل مختلف و حتی با سابقه کاری متفاوت می‌توانند، شغل مناسب خود را پیدا کنند. قبل از اینکه به فرصت‌های شغلی شرکت‌های معتبر در تهران اشاره کنیم، قصد داریم تا گروه‌های شغلی‌ای که بالاترین میزان آگهی منتشر شده را دارند، عنوان کنیم:

· فروش و خدمات پس از فروش

· بازاریابی / تبلیغات / تحقیقات بازار و برندینگ

· مهندسی / تولید و بهره برداری

· برنامه ریزی پروژه / کنترل پروژه مهندسی

· فناوری اطلاعات / توسعه نرم‌افزار و برنامه نویسی

· حسابداری ، حسابرسی و بیمه

· تکنسین

· منابع انسانی - مدیریت استخدام و جذب

· خرید و تدارکات

· امور اداری و دفتری / منشی / مسئول دفتر / دستیار

· فناوری اطلاعات / شبکه

· تحلیل داده / تحلیل بازار / تحلیل اقتصادی

اینها گروه‌های شغلی‌ای هستند که در مجموع بیش از هزاران آگهی استخدامی در آنها منتشر شده است. اما برخی از مشاغل پرتکرار در این گروه‌های شغلی عبارت‌اند از:

· حسابدار

· کارشناس منابع انسانی

· کارشناس تولید محتوا

· توسعه‌دهنده بک‌اِند

· کارشناس برنامه‌نویسی وب

· تحلیلگر داده

· سرپرست بازاریابی

· مدیر فروش

· کارشناس تضمین کیفیت

همچنین، صدها شغل دیگر که این امکان وجود دارد تا هر شخصی با هر حرفه‌ای آگهی شغلی مرتبط با خود را در ایران تلنت پیدا کند. اما این نکته را فراموش نکنید که ممکن است شغل مورد نظر شما و در شرکت مد نظر شما تنها در این ماه آگهی شغلی داشته باشد؛ بنابراین این فرصت را از دست ندهید.

چه شرکت‌های در بهمن ماه استخدام دارند؟

ایران تلنت همیشه به عنوان مرجع انتشار آگهی‌های استخدامی شرکت‌های بزرگ شناخته می‌شود و در این میان شرکت‌های مستقر در تهران نقش بسیار پررنگی در این آگهی‌های استخدامی دارند. شرکت‌های بزرگ و استارت‌آپ‌های مطرح ایران همگی در تهران مستقر هستند و بسیاری از آنها در این آگهی‌های استخدامی دیده می‌شود. برخی از این شرکت‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

· ایرانسل

· کارگزاری مفید

· زیتل

· اسنپ

· دیجی کالا

· گروه مپنا

· آسیاتک

· های وب

· پرداخت الکترونیک سامان

· نقش اول کیفیت

· تپسی

و دیگر شرکت‌ها که نام بردن از تمام آنها در قالب یک مقاله امکان پذیر نیست. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم که آگهی‌های استخدامی شرکت‌ها در بهمن ماه را بررسی کنید و اگر دوست دارید تا در این شرکت‌ها مشغول به کار شوید، همین امروز به رزومه خود را ارسال کنید.

چگونه برای این فرصت‌های شغلی اقدام کنیم؟

ایران تلنت برای کاریابی آسان شما، امکان ساخت رزومه آنلاین طبق استانداردهای جهانی را فراهم کرده است. فراموش نکنید که قبل از مشاهده آگهی‌ها، می‌توانید رزومه آنلاین خود را در ایران تلنت بسازید تا در زمان مشاهده فرصت‌های شغلی به راحتی بتوانید از آن رزومه برای درخواست همکاری استفاده کنید.

انتهای پیام/

کد خبر 714622

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =