رفع ده‌ها نقطه بی‌دفاع شهری در منطقه ۸ تهران/ اجرای ۹ پروژه زیباسازی تا پایان دهه فجر

شهردار منطقه ۸ تهران از اجرای نورپردازی ده‌ها نقطه با هدف رفع نقاط بی‌دفاع شهری و زیباسازی محیطی خبر داد و گفت: با هدف زیباسازی محیطی، ۹ پروژه زیباسازی دیگر در معابر شهری این منطقه تا پایان دهه مبارک فجر از سوی اداره زیباسازی اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز؛ فاطمه تنهایی در جمع خبرنگاران گفت: برخی از نقاط شهری به دلیل شرایط کالبدی خاص یا ویژگی‌های عملکردی در آن فضا، می‌توانند زمینه ساز جرایم شهری شوند که توجه مدیریت شهری به این فضاها که به نقاط بی دفاع شهری معروف هستند موجب کاهش جرایم خواهد شد. یکی از فعالیت های شهرداری نورپردازی آن نقطه و رنگ آمیزی است تا چهره آن نقطه شهر از فضای بی دفاع شهری خارج شود.

وی افزود: در این دوره از مدیریت شهری تهران توجه ویژه ای به رفع نقاط بی دفاع شهری و زیباسازی معابر وجود دارد، که خوشبختانه در این مدت کوتاهی که توفیق خدمتگزاری در منطقه ۸ را داریم اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

شهردار منطقه ۸ تهران افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است از روز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) تا پایان ده فجر، ۹ پروژه زیباسازی در این محدوده از شهر تهران به اجرا در آید.

تنهایی به پروژه هایی که قرار است تا پایان دهه مبارک فجر به اجرا در آید اشاره کرد و گفت: پروژه بازسازی کوچه عظیمی نیا، پروژه روشنایی پل خاقانی، پروژه روشنایی پل آغاز ، پروژه تعویض تمام استیکرهای تابلوهای شناسایی منطقه یکدست و یکرنگ ، پروژه نور پردازی ساختمان شماره یک منطقه ، پروژه جانمایی و نصب المانهای نوری منطقه، پروژه نقاشی دیوارنگاری محدوده منطقه ، پروژه بازسازی و تعویض تابلوهای اسکان کارگری، معاونت اجتماعی، پیشانی زیرگذر امام علی(ع) و دیوارنگاری بهارستان ۱۴۰۱ در محدوه خیابان دماوند به اجرا در می آید.

شهردار منطقه ۸ تهران به نورپردازی معابر این منطقه با هدف زیباسازی و رفع نقاط بی دفاع شهری که در یک ماه اخیر به اجرا در آمده نیز پرداخت و گفت: نورپردازی نقاشی دیواری حاشیه میدان امام رضا (ع)، نورپردازی سردیس خاقانی واقع در میدان شقایق، نور پردازی نماد "یا علی ابن موسی الرضا" واقع در میدان شقایق، نورپردازی نماد انگشتر واقع در بزرگراه شهید باقری تقاطع خیابان جانبازان، ‌نورپردازی نماد پلیکان واقع در بزرگراه شهید باقری تقاطع خیابان جانبازان و نورپردازی موقت نمای ساختمان معاونت اجتماعی از جمله این اقدامات است.

انتهای پیام/

کد خبر 714623

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =