کد خبر 714938
۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
کابل دزدان شهرری در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 سارق که به قصد سرقت کابل وارد کارگاه تولیدی شده ولی یک دستگاه خودروی سواری پژو سرقت کرده اند خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ"دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت پژو 207 از مقابل کارگاه تولیدی در محدوده کهریزک، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کلانتری 170 کهریزک قرار گرفت .

وی افزود: باتوجه به اینکه طبق اظهارات مال باخته که خودرو دقایقی پیش سرقت شده است، بلافاصله طرح مهار در محدوده کلانتری 170 کهریزک به اجرا در آمد و مشخصات خودرو در اختیار تیم های عملیاتی و گشتی های کلانتری قرار گرفت.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه در اجرای این طرح خودروی سرقتی با 2 سرنشین شناسایی شد، گفت : طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خودرو متوقف و هر 2 سارق دستگیر و برای بررسی تخصصی به کلانتری کهریزک انتقال یافت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات انجام شده متهمان اظهار کردند، برای سرقت کابل وارد کارگاه تولیدی مال باخته شدیم و زمانی که سوئیچ خودرو را داخل کارگاه مشاهده می کردیم با شناسایی خودرو در مقابل کارگاه آن را سرقت کرده ایم.

فرماندهی انتظامی شهرستان ری خاطر نشان کرد : با تکمیل تحقیقات پلیسی هر 2 متهم به مراجع قضائی معرفی شد.

کد خبر 714938

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =