دستگیری باند زورگیران مسافر کش نما در حسن آباد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند 3 نفره زورگیران مسافر کش نما این شهرستان در محور حسن آباد خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: تیم عملیاتی کلانتری 176 حسن آباد در حال گشت زنی در محور "حسن آباد"بودند که به راننده و 2 سرنشین یک دستگاه خودروی پراید که با سرعت بالایی در حال حرکت بود مشکوک شدند.

وی افزود: طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خودرو متوقف و در بررسی از داخل خودرو مشخص شد که یکی از اتباع کشورهای همسایه در کف خودرو خوابیده و خود را از انظار پنهان کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ابراز داشت: در تحقیقات اولیه به دست آمد، متهمان، تبعه کشورهای همسایه را به عنوان مسافر سوار بر خودروشان کرده و پس از زورگیری ، وی را مجبور به پنهان شدن کرده اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های بیشتر اموال مال باخته کشف و متهمان به بزه انتسابی اعتراف کردند، ادامه داد: با انتقال متهمان به کلانتری در تحقیقات اولیه مشخص شد یکی از متهمان سابقه دار بوده و با استفاده از کلاه گیس چهره خود را تغییر داده است.

سرهنگ جلیلیان در پایان خاطر نشان کرد: با تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی، تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرائم احتمال متهمان ادامه دارد.

کد خبر 714944

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =