کد خبر 733459
۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
دستگیری فرد زورگیر در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زورگیری خبر داد که با چاقو مالباخته را زخمی کرده بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زورگیری خبر داد که در مواجهه با مقاومت و فرار شاکی با چاقو بازوی او را زخمی می کند.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: شب گذشته واحد گشت کلانتری 173 امین آباد در حال گشت زنی در شهرک توحید فیروز آباد یکی از اتباع کشور همسایه را با حال پریشان و بازوی جراحت دیده مشاهده کرده که در بررسی مشخص شد دقایقی قبل یک جوان با تهدید سلاح سرد قصد زورگیری از او را داشته که وقتی با مقاومت وی و فرارش روبرو می شود، بازوی او را با چاقو مجروح می کند.

وی با اشاره به اینکه مشخصات متهم از طریق شاکی اخذ و بلافاصله طرح مهار در محدوده به اجرا درآمد تصریح کرد: کمتر از 10 دقیقه سوژه موردنظر توسط واحد گشت کلانتری امین آباد مشاهده و در حالی که با مشاهده ماموران قصد فرار داشت طی یک عملیات ضربتی دستگیر و سلاح سردی که شاکی را با آن تهدید و زخمی کرده بود نیز از وی کشف و به کلانتری منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه شاکی به دلیل جراحت شدید با اورژانس به بیمارستان منتقل شد، گفت: در تحقیقات انجام شده متهم سابقه دار به بزه ارتکابی اعتراف کرد که پس از اخذ شکایت شاکی پایان تحقیقات و تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

کد خبر 733459

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =