۵۶۷ روز مقاومت ملت ایران برگی زرین در تاریخ کشور رقم زد

جانشین فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت: رشیدمردان جبهه‌های جنگ در آزادسازی خرمشهر حماسه آفریدند و با ۵۶۷ روز مقاومت جانانه برگی زرین در تاریخ کشور رقم زدند.

سرهنگ حیدری جانشین فرماندهی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر بیان داشت: سوم خردادماه سال ۱۳۶۱ بیانگر ایثار و مقاومت برای ملت ایران بوده و قطعا مقاومت مردم خرمشهر و نیروهای حاضر همچون سپاه، ارتش و بسیجیان بود که موجب شد شیرینی پیروزی مقاومت در این تاریخ به کام ملت ایران بنشیند.

وی گفت: نماد مقاومت مسجد جامع خرمشهر بوده و از شهدایی روایت می‌کند که خون خود را نثار کردند تا مبادا یک وجب از خاک میهن اسلامی به دشمنان انقلاب نیفتد.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) بیان کرد: رشیدمردان جبهه‌های جنگ در آزادسازی خرمشهر حماسه آفریدند و با ۵۶۷ روز مقاومت جانانه برگی زرین در تاریخ کشور رقم زدند.

حیدری تاکید داشت: جا دارد تقدیر کنیم از بزرگ مردانی که در جبهه‌های حق علیه باطل حماسه آفریدند تا فرهنگ مقاومت پابرجا مانده و سوم خرداد در تاریخ جاویدان بماند.

وی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید هر جا ما مقاومت کنیم، در سایه ایمان و اعتقاد و ولایت رهبری شاهد هستیم پیروزی نزدیک بوده و نصیبمان خواهد شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 733501

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =