آزادسازی خرمشهر نتیجه جانفشانی بسیجیان دریادل بود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: آزادسازی خرمشهر نتیجه مجاهدت و جانفشانی رزمندگان غیور ارتش، سپاه و بسیجیان دریادل و شهادت و مجروحیت است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فتح خرمشهر در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ نتیجه مجاهدت و جانفشانی رزمندگان غیور ارتش، سپاه و بسیجیان دریادل و شهادت و مجروحیت است.

وی گفت: بی شک علاوه بر آن مجاهدت‌های خالصانه نمی توان نقش بی بدیل انتقال قدرت در قوه مجریه از جریان لیبرال غربگرا به جریان انقلابی و جهادی از جنس عموم مردم ایران اسلامی را نادیده گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین افزود: مردم عزیز ما نشان دادند هر زمان مدیرانی انقلابی در رأس امور قرار داشته باشند قابلیت کارهای عظیم را دارند.

تاجیک بیان کرد: اکنون که در آستانه فتح خرمشهر اقتصادی قرار داریم مردم ما با صبر و بصیرت آماده انجام ادامه عملیات غرور آفرین الی بیت المقدس اقتصادی در برابر همان جبهه تا دندان مسلح زر و زور و تزویر هستند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان هم با درایت و تدبیر و روحیه انقلابی تمام مراحل عملیات را انجام و نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین تصریح کرد: اتحاد و حمایت از مردم و نظارت و کنترل و اقناع سازی افکار عمومی و استفاده از نظرات کارشناسان موافق و مخالف و خصوصی سازی صحیح و اجرای سریع و همه جانبه طرح تحول اقتصادی حداکثر در یک بازه زمانی ۴ ساله که عبارت است از؛ هدفمندی کامل یارانه ها، بانکها، مالیات، گمرک، بهره وری، اصلاح نظام توزیع کالا و خدمات، ارزشگذاری پول ملی که ما هنوز در بحبوحه عملیات هستیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 733522

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =