پرسپولیسی‌ها به گزینه استقلالی یحیی حمله کردند

بعد از انتشار خبر توافق پرسپولیس با میلاد زکی پور شاهد انتقاد تند هواداران پرسپولیس بودیم و آنهابا انتشار یک مصاحبه از زکی‌پور به این ماجرا واکنش نشان دادند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، هواداران پرسپولیس مصاحبه ای از زکی پور را در فضای مجازی منتشر کرده اند که علیه قهرمانی های پرسپولیس در سالهای گذشته موضع گرفته و این قهرمانی ها را زیر سوال برده است. البته قبلا هم موارد مشابهی داشتیم که بازیکنانی کارهای بدتر از این کرده بودند و پرسپولیسی شدند چون تجربه ثابت کرده هواداران پرسپولیس و استقلال خیلی زود یکسری مسائل را فراموش می کنند اما بهرحال فعلا پرسپولیسی ها علیه زکی پور موضع گرفته اند و باید دید آیا او به سرنوشت محمد آبشک دچار می شود یا می تواند پیراهن پرسپولیس را برتن کند؟

به طور طبیعی در این مقطع از فصل هیچ مربی وباشگاهی خبر توافق با بازیکنی را تائید نمی کند اما همه می دانند که کار نقل و انتقالات مدتهاست که شروع شده و تیمها مذاکراتی را با بازیکنان مورد نظر خود آغاز کرده اند. تیمهای مدعی هم خوب می دانند که باید هرچه سریعتر با بازیکنان مورد نظر مربیان توافق کنند وگرنه دلال ها قیمت بازیکنان را بالاتر می برند...

منبع : خبرورزشی
انتهای پیام/

کد خبر 733585

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =