کد خبر 733690
۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷
خبر قالیباف در مورد رتبه‌بندی معلمان

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رتبه‌بندی معلمان قانون است، گفت: هنوز زمان دولت برای تصویب آیین‌نامه به پایان نرسیده است و حتما در زمان مقرر آیین‌نامه ابلاغ خواهد شد؛ معلمان بدانند با ابلاغ آیین‌نامه از ۶ ماهه دوم ۱۴۰۰ مبالغ قانونی قابل پرداخت خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رتبه‌بندی معلمان قانون است، گفت: هنوز زمان دولت برای تصویب آیین‌نامه به پایان نرسیده است و حتما در زمان مقرر آیین‌نامه ابلاغ خواهد شد؛ معلمان بدانند با ابلاغ آیین‌نامه از ۶ ماهه دوم ۱۴۰۰ مبالغ قانونی قابل پرداخت خواهد بود.

وضعیت بدهی انگلیس به ایران

در خبری دیگر محمود عباس‌زاده، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به اینکه آیا بدهی ایران از انگلستان که به حساب عمان پرداخت شد، قابل استفاده و برداشت است، گفت: به تناسب نیاز کشور این اتفاق می‌افتد. آنچه اهمیت داشت آزاد شدن این پول از انگلستان بود. حال با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد بخشی از منابع را وارد کردیم و تلاش می‌کنیم بخش‌های دیگر را هم وارد کنیم. وی درگفت‌وگو با انتخاب گفت: ما ارز را به ریال و تومان تبدیل و به اندازه نیاز مصرف می‌کنیم. آنچه اهمیت داشت آزاد شدن این پول از انگلستان بود. حال با توجه به محدودیت‌هایی که وجود دارد بخشی از منابع را وارد کردیم و تلاش می‌کنیم بخش‌های دیگر را هم وارد کنیم.

منبع : دنیای اقتصاد
انتهای پیام/
کد خبر 733690

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =