تمام کسانی که در متروپل مسئولیتی داشتند تحت تعقیب قرار خواهند گرفت

رئیس دستگاه قضا گفت: همه کسانی که درحادثه متروپل مسئولیتی داشته و یا مسئولیتی می‌توانستند داشته باشند و انجام نداده‌اند این‌ها تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، غلامحسین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه در خصوص حادثه آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه مترو پل و جان باختن تعدادی از هم وطنان را خدمت خانواده ها بازماندگان تسلیت عرض می کنم.

وی ادامه داد: حادثه باید بررسی شود و کارشناسان هم به لحاظ فنی در این خصوص نظر دهند اگر هر یک از دستگاه ها که مسئولیتی داشته‌اند و مسئولیتش را انجام نداده یا هر فردی یا هر تشکیلاتی، حتی اگر از خود قوه قضاییه باشد، اگر وظایفی داشته و آن را انجام نداده‌اند این باید دنبال شود به گونه‌ای که چنین حوادثی دیگر تکرار نشود.

رییس دستگاه قضا با اشاره به اینکه این مسئله باید همه جانبه بررسی شود،بیان کرد: دولت نیز در این خصوص کارگروهی تعیین کرده است و آن کارگروه هم همه جانبه رسیدگی می کند که این گزارش باید به قوه قضاییه نیز داده شود و اهل فن هم از لحاظ فنی گزارش می‌کنند و همه کسانی که در این زمینه مسئولیتی داشته و یا مسئولیتی می‌توانستند داشته باشند و انجام نداده‌اند این‌ها تحت تعقیب قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/*

کد خبر 733718

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =