تشکیل پرونده برای 186 واحد صنفی پردیس از ابتدای سال تاکنون

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان پردیس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۱۳۳ واحد صنفی با الویت کالاهای اساسی مورد نظارت و بازرسی قرار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، تورج قریبی مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان پردیس تصریح کرد: اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است؛ این روز را به خانواده بزرگ اصناف شهرستان پردیس تبریک می گویم.

وی در ادامه افزود: جایگاه بازرسی اصناف بسیار مهم است؛ یکی از مهمترین وظایف بازرسی اصناف برقراری نظم‌ و ایجاد حفظ آرامش در بازار است؛ به همین دلیل بازرسان اصناف باید در پی ایجاد فضایی باشند تا در نهایت به تفاهم تعادل و رضایت فراگیر مابین مردم و بازار منجر شود.

قریبی با اشاره به آمار از بازرسی های سال جدید در شهرستان پردیس، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۱۳۳ واحد صنفی با الویت کالاهای اساسی مورد نظارت و بازرسی قرار گرفته اند و برای ۱۸۶ واحد صنفی متخلف تشکیل پرونده شده و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال گردید.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت گزارش های مردمی و نقش آنها در کمک به بازرسان اصناف بیان کرد: از شهروندان محترم خواهشمندم متخلفان صنفی اعم از گرانفروشی و کم فروشی، عدم درج قیمت احتکار و... را به سامانه شکایات مردمی ۱۲۴ و ۱۳۵ معرفی نمایند تا برخوردهای لازم از سوی کارشناسان بازرسی صورت گیرد و همچنین مردم می توانند با شماره تماس ۷۶۲۲۳۰۱۰ بازرسی نظارت اصناف تماس گرفته و بطور مستقیم با واحد بازرسی در تماس و تخلفات را گزارش کنند.


انتهای پیام/*

کد خبر 736398

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =