صهیونیست منتظر انتقام سخت ایران باشد

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: پس از ترور شهید حسن صیاد خدامی توسط مزدوران صهیونیستی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هشدار داد که انتقام سختی از صهیونیست‌ها خواهیم گرفت.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز،حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان‌پردیس در خطبه های عبادی سیاسی امروز با اشاره به عملیات روانی صهیونیست‌ها برای فرار از انتقام ایران گفت: پس از ترور شهید حسن صیاد خدامی توسط مزدوران صهیونیستی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هشدار داد که انتقام سختی از صهیونیست‌ها خواهیم گرفت لذا رژیم صهیونیستی به شدت به وحشت افتاده و با روشهای مختلفی می‌خواهد مانع از انتقام ایران بشود و به شهروندان خود هشدار میدهند که به ترکیه سفر نکنید چون ممکن است توسط ایرانی ها مورد سوء قصد قرار بگیرید و حتی تعدادی از افراد معلوم الحال را هم در ترکیه و تایلند به نام جاسوسان ایرانی بازداشت کردند و هواپیمای باری ایران در آرژانتین را توقیف کردند تا با جنگ روانی مانع انتقام بشوند.

وی تاکید کرد: اما این رژیم خبیث و بزدل بداند ایران در وعده های خود صادق است و منتظر انتقام سخت ایران باشد.

امام جمعه پردیس به سالگرد 7 تیر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) با انفجار بمب به دست منافقان در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهارداشت: این روز بنام قوه قضائیه نامگذاری شده است و امام خمینی(ره) در خصوص اهمیت دستگاه قضا می‌فرمایند همه چیز ملت؛ یعنی جان مردم، مال مردم، نوامیس مردم دست این قوه است و قوۀ قضائیه قوه‌ای است مستقل، و معنای استقلالش این است که در صورتی که حکمی از قضات صادر شد، هیچ کسی، حتی مجتهد، دیگر حق ندارد آن را نقض و یا در آن دخالت نماید و احدی حق دخالت در امر قضا را ندارد و دخالت کردن، خلاف شرع و جلوگیری از حکم قضات هم برخلاف شرع است.

وی ضمن تبریک این مناسبت به قضات توصیه کرد: مشی و خصوصیات شهید بهشتی را الگوی خود قرار بدهند و افزود: شهید بهشتی مثل سنگ آسیای گرانی بود که با گردش خود، ده‌ها کار انجام می‌داد؛ تولید انرژی می‌کرد، کار راه می‌انداخت، پیش می‌رفت و فکر تولید می‌کرد و شخصیت‌های تاریخی و اثرگذار، اینجور شکل می‌گیرند و در جامعه ظهور می‌کنند و ماندگار می‌شوند.

امام جمعه پردیس در ادامه با بیان این مطلب که مشکلات شهرستان پردیس با اتحاد و همدلی و همزبانی مسئولین شهرستان رفع خواهد شد، تصریح کرد: این روزها مردم مخصوصاً خانواده های ضعیف زیر بار گرانی ها، صبرِ طاقت فرسایی را تحمل می‌کنند که امیدواریم به زودی این صبر توأم با سختی ها و فشارها و... به پایان برسد و مردم یک مقدار نفس بکشند و دولت تمام تلاش خود را می‌کند تا بلکه به زودی این اتفاق خوب بیافتد.

حجت الاسلام حسینی در ادامه با تاکید بر کمک به یکدیگر و کار راه اندازی مردم در ادارات گفت: دست همدیگر را برای خدمت به مردم بگیرید نه اینکه خدای ناکرده برای یکدیگر مشکل‌ساز باشید و مانع کار همدیگر باشید و از مسئولینی که مرتب در بین مردم هستند و مشکلات را بررسی می‌کنند و وعده رفع مشکلات را می‌دهند، تشکر می کنیم اما فقط به وعده های خود حتما عمل بکنید. و از فرماندار پرتلاش و جهادی هم که به جد پیگیر مسائل هست و واقعاً در میدان و بین مردم هست تقدیر می کنیم.


انتهای پیام/*

کد خبر 736593

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =