ابهام درباره جشن خداحافظی کاپیتان پرسپولیس

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بر خلاف شایعات، امروز خداحافظی رسمی ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مدیران باشگاه پرسپولیس در حالی امور نقل و انتقالات تابستانی خود را با نظر سرمربی تیم ادامه می‌دهند که همچنان درباره ماندن یا رفتن سیدجلال حسینی از جمع سرخپوشان پایتخت ابهاماتی وجود دارد.

کاپیتان پرسپولیس با وجود اعلام حدود ۱۵ روز پیش رضا درویش مدیرعامل سرخپوشان مبنی بر ادامه حضور در تیم به عنوان یکی از اعضای کادر فنی همچنان دچار سردرگمی است.

مدافع باتجربه پرسپولیس در حالی با این احتمال روبرو شد که یحیی گل محمدی صحبت جدی برای حضور سیدجلال در قامت یکی از دستیاران فصل آینده اش نکرده است.

سردرگمی برای جشن خداحافظی کاپیتان پرسپولیس

ابهام درباره نحوه ادامه حضور این مدافع در پرسپولیس در حالی ادامه دارد که شایعاتی درباره برگزاری نشست خبری ظهر امروز برای سیدجلال و خداحافظی رسمی اش از مستطیل سبز مطرح شده بود که صحت ندارد.

سیدجلال حسینی همچنان منتظر گفتگو با رضا درویش است تا پس از آن درباره چگونگی خداحافظی با پیراهن پرسپولیس و دنیای بازی کردن تصمیم نهایی بگیرد.

به هر حال آنچه مشخص است باشگاه پرسپولیس هنوز درباره این بازیکن به جمع بندی لازم برای نحوه برگزاری جشن خداحافظی برای کاپیتان اول این تیم نرسیده است و او قرار نیست امروز در این باره بیانیه ای بدهد.

سیدجلال اصراری برای ماندن در دنیای فوتبالیست‌ها ندارد و تنها می‌خواهد اعتبار او پس از سال‌ها حضور در فوتبال باشگاهی کشور از سوی باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم حفظ شود تا با خاطره‌ای خوش از جمع هم تیمی‌هایش جدا شود.

منبع : مهر
انتهای پیام/
کد خبر 736662

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =